Lista nagrodzonych i wyróżnionych w XVIII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim

Kategoria I

Uczestnik Nauczyciel Szkoła / Instytucja Nagroda
Michał Stochel Tomasz Blicharz PSM I st. w Kolbuszowej Nagroda I stopnia
Piotr Sulikowski Grzegorz Wójcikiewicz NSM I st. w Leżajsku Nagroda I stopnia
Miranda Konstancja Szczepańska Ewa Borcz SM I st. w Domosławicach Nagroda I stopnia
Mikołaj Dudas Wiesława Drabik PSM I st. w Leżajsku Nagroda II stopnia
Daniel Jarosz Grzegorz Wójcikiewicz PSM I st. w Pruchniku Nagroda II stopnia
Judyta Prochownik Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Nagroda II stopnia
Piotr Tuleja Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Nagroda II stopnia
Aleksandra Bujak Katarzyna Paulo-Pilat SM I st. w Głogowie Młp. Nagroda II stopnia
Kacper Świtalski Krzysztof Bury SM I st. w Kańczudze Nagroda II stopnia
Jakub Świrk Krzysztof Bury SM I st. w Kańczudze Nagroda II stopnia
Julia Bruk Magdalena Szybka SM I st. w Rymanowie Nagroda II stopnia
Julia Szepieniec Magdalena Szybka SM I st. w Rymanowie Nagroda II stopnia
Fabian Kądziołka Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Nagroda III stopnia
Jakub Kiwacki Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Nagroda III stopnia
Julia Bednarz Wiesława Drabik SSM I st. w Jeżowem Nagroda III stopnia
Antonina Małek Man Szczepańska SM I st. w Domosławicach Nagroda III stopnia
Julia Gliściak Jowita Nidecka-Kordas SM I st. w Dydni Nagroda III stopnia
Adam Żyła Krzysztof Bury SM I st. w Kańczudze Nagroda III stopnia
Leon Łodej Maciej Wąsacz ZSM nr 2 w Rzeszowie Nagroda III stopnia
Mikołaj Jureczko Maciej Wąsacz ZSM nr 2 w Rzeszowie Nagroda III stopnia
MIlena Chrzan Danuta Wołoszyn PSM I st. w Leżajsku Nagroda III stopnia
Kira Marchewka Katarzyna Paulo-Pilat ZSM nr 2 w Rzeszowie Wyróżnienie
Antoni Mucha Maciej Wąsacz ZSM nr 2 w Rzeszowie Wyróżnienie

 

Kategoria II

Uczestnik Nauczyciel Szkoła / Instytucja Nagroda
Aneta Przeszło Aleksander Koziński PSM I st. w Leżajsku Nagroda I stopnia
Mikołaj Wańkowicz Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Nagroda I stopnia
Filip Siwiecki Krzysztof Bury SM I st. w Dydni Nagroda I stopnia
Duet: Kacper Kosztyła, Filip Siwiecki Krzysztof Bury SM I st. w Dydni Nagroda I stopnia
Michał Durak Marta Woś-Karczmarz NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda II stopnia
Łukasz Rafiński Stanisław Jaworski NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda II stopnia
Kamil Sabat Stanisław Jaworski NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda II stopnia
Adam Rębacz Aleksander Koziński PSM I st. w Leżajsku Nagroda II stopnia
Małgorzata Dunajska Kamil Kukla, Kornelia Wojnarowska PSM I st. w Jaśle Nagroda II stopnia
Wiktoria Adamska Jowita Nidecka-Kordas SM I st. w Dydni Nagroda II stopnia
Kacper Kosztyła Krzysztof Bury SM I st. w Dydni Nagroda II stopnia
Maciej Koziarz Marta Woś-Karczmarz NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda III stopnia
Klaudia Szot Iwona Nowosadska NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda III stopnia
Karolina Żyła Iwona Nowosadska NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda III stopnia
Beata Rudzińska Gabriela Wojtas PSM I st. w Leżajsku Nagroda III stopnia
Wanesa Surman Jowita Nidecka-Kordas PSM I st. w Nowej Wsi Nagroda III stopnia
Aleksandra Filip Man Szczepańska SM I st. w Domosławicach Nagroda III stopnia
Awaz Lila Szczepańska Orest Bryliński SM I st. w Domosławicach Nagroda III stopnia
Patrycja Hus Jowita Nidecka-Kordas SM I st. w Dynowie Nagroda III stopnia
Karolina Małek Man Szczepańska SM I st. w Rożnowie Nagroda III stopnia
Joanna Cabała Man Szczepańska SM I st. w Rożnowie Nagroda III stopnia
Duet: Izabela Dołęga, Izabela Okoń Bogusław Bieszczad NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda III stopnia
Gabriela Koziarz Magdalena
Siwa-Kujawa
NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda III stopnia
Magdalena Wota Jarosław Szuper PSM I st. w Pruchniku Nagroda III stopnia
Agata Nowak Jowita Nidecka-Kordas PSM I st. w Pruchniku Nagroda III stopnia
Natalia Kaszuba Grzegorz Wójcikiewicz PSM I st. w Pruchniku Wyróżnienie
Łukasz Wywrot Krzysztof Bury PSM I st. w Pruchniku Wyróżnienie
Michał Olszowy Maciej Wąsacz SM I st. w Kamieniu Wyróżnienie
Wojciech Pasierb Bogusław Bieszczad NSM I st. w Sokołowie Młp. Wyróżnienie
Julia Madejowska Danuta Wołoszyn PSM I st. w Pruchniku Wyróżnienie
Zuzanna Kwaśniak Danuta Wołoszyn PSM I st. w Pruchniku Wyróżnienie

 

Kategoria III

Uczestnik Nauczyciel Szkoła / Instytucja Nagroda
Maciej Komosa Grzegorz Wójcikiewicz NSM I st. w Leżajsku Nagroda I stopnia
Michał Ziętek Jarosław Szuper SM I st. w Kańczudze Nagroda II stopnia
Michał Pieniek Bogusław Bieszczad NSM I st. w Sokołowie Młp. Nagroda II stopnia

 

Kategoria V

Uczestnik Nauczyciel Szkoła / Instytucja Nagroda
Zespół smyczkowy Magdalena Szybka SM I st. w Rymanowie Nagroda I stopnia