Absolwenci szkół PZNSM

2016 ROK – absolwenci

Imię Nazwisko Szkoła Instrument Nauczyciel instr.
Maciej Budziński NSM I st. Pruchnik skrzypce Szałaj Marta
Damian Ćwikła NSM II st. Leżajsk saksofon Wojtas Wiesław
Piotr Frendo NSM I st. Pruchnik keyboard Okopska Jadwiga
Kacper Głąb NSM I st. Pruchnik gitara Skoczyński Krzysztof
Joanna Iskra NSM I st. Sokołów Młp. gitara Wiśniowska Dorota
Aleksandra Kolasa NSM I st. Pruchnik gitara Skoczyński Krzysztof
Justyna Kopeć NSM I st. Jarosław skrzypce Szałaj Marta
Michał Kopeć NSM I st. Majdan Kr. fortepian Gałda-Kopeć Anna
Natalia Kopeć NSM I st. Sokołów Młp. gitara Dubis Paulina
Kamila Naja NSM I st. Sokołów Młp. gitara Wiśniowska Dorota
Aleksandra Nicpoń NSM I st. Sokołów Młp. fortepian Wójcikiewicz Grzegorz
Natalia Nizioł NSM I st. Sokołów Młp. skrzypce Kmita Natalia
Ireneusz Pieniek NSM I st. Sokołów Młp. fortepian Kiwała Honorata
Kamila Piękoś NSM I st. Sokołów Młp. fortepian Woś-Karczmarz Marta
Magdalena Pustkowska NSM I st. Sokołów Młp. fortepian Wójcikiewicz Grzegorz
Mateusz Rzeszutek NSM I st. Sokołów Młp. akordeon Jaworski Stanisław
Michał Serafin NSM I st. Pruchnik fortepian Okopska Jadwiga
Katarzyna Urban NSM I st. Pruchnik skrzypce Szałaj Marta
Tadeusz Woś NSM II st. Sokołów Młp. fortepian Woś-Karczmarz Marta
Alicja Wróbel NSM I st. Leżajsk fortepian Wójcikiewicz Grzegorz

 

2015 ROK – absolwenci

  • Justyna Iskra (NSM I st. Sokołów Młp.) – gitara; Damian Malec
  • Natalia Pomykała (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Patrycja Budzińska (NSM I st. Pruchnik) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Oktawia Buryło (NSM I st. Pruchnik) – fortepian; Jadwiga Okopska
  • Zuzanna Buryło (NSM I st. Pruchnik) – fortepian; Jadwiga Okopska
  • Justyna Golba (NSM I st. Jarosław) – gitara; Krzysztof Skoczyński
  • Katarzyna Kędzior (NSM I st. Pruchnik) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Klaudia Kobaka (NSM I st. Rzeszów) – fortepian; Honorata Kiwała
  • Anita Korytko (NSM I st. Pruchnik) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Aldona Mikoś (NSM I st. Jarosław) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Adrian Olejarz (NSM I st. Pruchnik) – akordeon; Krzysztof Bury
  • Joanna Panek (NSM I st. Majdan Kr.) – fortepian; Agnieszka Winiarska
  • Sylwia Pieniążek (NSM I st. Pruchnik) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Szymon Pupka (NSM I st. Pruchnik) – akordeon; Krzysztof Bury
  • Anna Radomska (NSM I st. Sokołów Młp.) – skrzypce; Danuta Wołoszyn
  • Marcin Rostecki (NSM I st. Pruchnik) – fortepian; Jadwiga Okopska
  • Zuzanna Segiet (NSM I st. Jarosław) – gitara; Krzysztof Skoczyński
  • Rafał Solarski (NSM I st. Pruchnik) – fortepian; Jadwiga Okopska
  • Rozalia Stachowicz (NSM I st. Rzeszów) – fortepian; Honorata Kiwała
  • Marcin Staszczak (NSM I st. Majdan Kr.) – fortepian; Grzegorz Winiarski
  • Julia Śliwińska (NSM I st. Majdan Kr.) – flet; Agnieszka Winiarska

2014 ROK – absolwenci

  • Marek Ćwikła (NSM I st. Leżajsk) – fortepian; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Mikołaj Głuszak (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Sławomir Juszczak (NSM I st. Jarosław) – fortepian; Jadwiga Okopska
  • Kamila Kobylarz (NSM I st. Sokołów Młp.) – gitara; Damian Malec
  • Bartosz Kołodziej (NSM I st. Sokołów Młp.) – gitara; Damian Malec
  • Krzysztof Łach (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Justyna Pieszko (NSM I st. Jarosław) – skrzypce; Marta Szałaj
  • Izabella Potocka (NSM I st. Sokołów Młp.) – skrzypce; Danuta Wołoszyn
  • Aleksandra Radomska (NSM I st. Sokołów Młp.) – keyboard; Agnieszka Winiarska
  • Filip Rząsa (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Krzysztof Wilkos (NSM I st. Leżajsk) – skrzypce; Danuta Wołoszyn
  • Monika Gorący (NSM I st. Leżajsk) – saksofon; Wiesław Wojtas
  • Magdalena Kida (NSM I st. Sokołów Młp.) – flet; Agnieszka Winiarska
  • Adrian Ożóg (NSM I st. Sokołów Młp.) – keyboard; Anna Wójcikiewicz
  • Szymon Szewczyk (NSM I st. Sokołów Młp.) – keyboard; Anna Wójcikiewicz
  • Klaudia Szostecka (NSM I st. Sokołów Młp.) – gitara; Damian Malec
  • Bartłomiej Zygmunt (NSM I st. Leżajsk) – keyboard; Stanisław Jaworski

2013 ROK – absolwenci NSM II st.

      • Paulina Pawłowicz (NSM II st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Izabella Potocka (NSM II st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz

2013 ROK – absolwenci NSM I st.

      • Patrycja Buś (NSM I st. Nowa Dęba) – fortepian, nauczyciel: Anna Gałda-Kopeć
      • Filip Hajder (NSM I st. Sokołów Małopolski) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Małgorzata Kida (NSM I st. Sokołów Małopolski) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Ewa Kopeć (NSM I st. Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Anna Lizak (NSM I st. Leżajsk) – gitara, nauczyciel: Joanna Podkówka
      • Katarzyna Rybak (NSM I st. Sokołów Małopolski) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Bartłomiej Szabat (NSM I st. Sokołów Małopolski) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Aleksandra Wawrzak (NSM I st. Leżajsk) – skrzypce, nauczyciel: Adrianna Sawa

2012 ROK – absolwenci NSM II st.

      • Anna Chmielowiec (NSM II st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Magdalena Woś (NSM II st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz

2012 ROK – absolwenci NSM I st.

      • Patrycja Nowak (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Karolina Woś (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Andżelika Skoczylas (NSM I st. Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agnieszka Lenart (NSM I st. Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Magdalena Ożóg (NSM I st. Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Mateusz Jędrzejowski (NSM I st. Leżajsk) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Stanisław Jaworski
      • Izabella Kozyra (NSM I st. Leżajsk) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Stanisław Jaworski
      • Adrian Węglarz (NSM I st. Leżajsk) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Jakub Michalski (NSM I st. Leżajsk) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Kajetan Jakub Tadra (NSM I st. Nowa Dęba) – fortepian, nauczyciel: Ewa Śliwińska
      • Dawid Jóźwik (NSM I st. Nowa Dęba) – fortepian, nauczyciel: Anna Gałda-Kopeć
      • Joanna Gębarowska (NSM I st. Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Justyna Kopeć (NSM I st. Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz

2011 ROK

      • Klaudia Kania (NSM Leżajsk) – gitara, nauczyciel: Joanna Podkówka
      • Joanna Polańska (NSM Leżajsk) – gitara, nauczyciel: Joanna Podkówka
      • Paulina Baj – flet, nauczyciel: Małgorzata Dzień
      • Kinga Słoniec (NSM Sokołów Młp.) – skrzypce, nauczyciel: Danuta Wołoszyn
      • Paulina Pawłowicz (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Miłosz Bełz (NSM Rzeszów) – akordeon, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Karolina Rząsa (NSM Nowa Dęba) – fortepian, nauczyciel: Honorata Kiwała
      • Bartłomiej Delekta (NSM Sokołów Młp.) – skrzypce, nauczyciel: Danuta Wołoszyn
      • Barbara Chlebek (NSM Rzeszów) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Alina Szczygieł (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Maksymilian Bełz (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Kamila Tarasek (NSM Leżajsk) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Aleksandra Nizioł (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Dominika Pieniek (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Jolanta Majkut (NSM Leżajsk) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Sebastian Wybieralski (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz

2010 ROK

      • Agnieszka Buczak (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Maria Kubicka (NSM Nowa Dęba) – wokal, nauczyciel: Ewa Śliwińska
      • Mateusz Orzech (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Łukasz Rakuś (NSM Sokołów Młp.) – saksofon, nauczyciel: Damian Malec
      • Grażyna Rembisz (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Paweł Skawiński (NSM Nowa Dęba) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Hyjek
      • Adam Smusz (NSM Sokołów Młp.) – skrzypce, nauczyciel: Danuta Wołoszyn
      • Paweł Wojdyła (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Damian Wojdyła (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Tadeusz Woś (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Justyna Zapasek (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec

2009 ROK

      • Magdalena Blizińska (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Karolina Bryk (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Dorota Świerk
      • Wioletta Drozd (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Michał Gnatek (NSM Sokołów Młp.) – akordeon, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Mateusz Kowalski (NSM Kolbuszowa) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Klaudyna Hyjek
      • Daniel Marut (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Hyjek
      • Jakub Orzech (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Hyjek
      • Izabela Piersiak (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Radosław Piersiak (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Andżelika Skoczylas (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Jakub Słobodzian (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec

2008 ROK

      • Magdalena Woś (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Maria Stec (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Klaudia Puzio (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Winiarski
      • Izabela Potocka (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Lidia Pieróg (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Artur Pieróg (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Thomas Gaweł (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Dominik Dul (NSM Sokołów Młp.) – akordeon, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Ewelina Cisek (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Anna Chmielowiec (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Karolina Bełz (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Norbert Bałut (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

2007 ROK

      • Wojciech Zając (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Łukasz Stępak (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Lidia Ożóg (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Michał Mruczek (NSM Kolbuszowa) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Winiarski
      • Katarzyna Kostyra (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Aneta Golenia (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Edyta Fura (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Winiarski
      • Barbara Franczyk (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
      • Marta Byjoś (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Oliwia Durak (NSM Kolbuszowa) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Elżbieta Antosz (NSM Kolbuszowa) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Damian Malec
      • Kinga Niezgoda (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Skop

2006 ROK

      • Paweł Wilk (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Adam Sikora (NSM Sokołów Młp.) – akordeon, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Dominika Rybka (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Paulina Szwajdych (NSM Rzeszów) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Konrad Kujawa (NSM Rzeszów) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Łukasz Butryn (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Winiarski
      • Kamil Kołodziej (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Winiarski
      • Hubert Ożdżyński (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Wojciech Ożdżyński (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Jakub Antos (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Skop
      • Jacek Szalony (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Klaudyna Skop

2005 ROK

      • Krzysztof Fusiek (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Agata Mazur
      • Maciej Bajor (NSM Kolbuszowa) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Iwona Babiarz (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Alicja Adamczyk (NSM Sokołów Młp.) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Ewelina Dec (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Tomasz Wilk (NSM Kolbuszowa) – akordeon, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Artur Jaszczak (NSM Kolbuszowa) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Ewa Kołek (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Tomasz Woś (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Aleksandra Kujawa (NSM Rzeszów) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Ewa Walicka (NSM Sokołów Młp.) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Anna Małek (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Beata Kraska (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

2004 ROK

      • Magdalena Woś (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Bernadetta Woś (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Karol Walicki (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Katarzyna Rzeźnikiewicz (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Agata Mazur
      • Justyna Prucnal (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Monika Prokop (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Natalia Piróg (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Teresa Matuła (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Jadwiga Haracz (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Dariusz Fusiek (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

2003 ROK

      • Damian Woś (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Katarzyna Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Grzegorz Rak (NSM Rzeszów) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Elżbieta Rak (NSM Rzeszów) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Agnieszka Piwońska (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Tomasz Partyka (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Łukasz Nizioł (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Joanna Kwiatkowska (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Paulina Bury (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Alicja Adamczyk (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

2002 ROK

      • Dominik Walicki (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Magdalena Stafa (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Karolina Sowa (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Tomasz Osiniak (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Natalia Kmita (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała

2001 ROK

      • Agnieszka Wiater (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Radek Przyszlak (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Joanna Czekała (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Marta Węglowska (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Magdalena Kiełb (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Karolina Delekta (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska
      • Agnieszka Walicka (NSM Sokołów Młp.) – flet, nauczyciel: Agnieszka Winiarska

2000 ROK

      • Joanna Partyka (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agnieszka Walicka (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Natalia Kochańska (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Zbigniew Dudek
      • Lucyna Grad (NSM Rzeszów) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Paweł Jakubowski (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Piotr Jakubowski (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Mirosław Cebula (NSM Sokołów Młp.) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Paweł Pokrywka (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agata Miśtak (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Maciej Orzech (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Krzysztof Walicki (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Paulina Perełka (PSM Tyczyn) – skrzypce, nauczyciel: Magdalena Psykała
      • Fabian Szpala (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Łukasz Kaczor (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Sylwia Cisek (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

1999 ROK

      • Paweł Szarama (NSM Rzeszów) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Wojciech Pietrucha (NSM Rzeszów) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Zbigniew Dudek
      • Wojciech Słupek (NSM Rzeszów) – klarnet, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Justyna Janusz (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Aleksander Pietrucha (NSM Rzeszów) – klarnet, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agata Bereś (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Barbara Gajdek (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Robert Świętoń (NSM Sokołów Młp.) – klarnet, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Paulina Rumak (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

1998 ROK

      • Natalia Kamińska (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Marta Woś-Karczmarz
      • Sebastian Partyka (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agnieszka Majowicz (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Agnieszka Ignicka (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Wojciech Korzenny (NSM Sokołów Młp.) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Łukasz Plewiński (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Michał Domino (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Witold Sapa (PSM Tyczyn) – klarnet, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Michalina Kołodziej (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Katarzyna Mucha (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Michał Drążek (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Kamil Kawa (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska
      • Marek Warchoł (PSM Tyczyn) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska

1997 ROK

      • Katarzyna Obirek (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
      • Lucyna Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Damian Malec
      • Marta Świętoń (NSM Sokołów Młp.) – gitara, nauczyciel: Zbigniew Dudek
      • Andrzej Noga (NSM Rzeszów) – instr. klawiszowe, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz

1996 ROK

    • Magdalena Stachurska (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
    • Joanna Ślęzak (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
    • Beata Kalkowska (NSM Rzeszów) – fortepian, nauczyciel: Beata Gilewska