Nasze sukcesy – 29-30.11.2013

XIV Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim I miejsce – Mikołaj Wańkowicz (NSM I st. Pruchnik) klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury II miejsce – Grzegorz Osowski (NSM II st. Leżajsk) klasa akordeonu; mgr Stanisław Jaworski II miejsce – Aleksandra Drelich (NSM I… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 28.04.2013

III Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu Wyróżnienia I stopnia Aleksandra Drelich (NSM I st. Sokołów Młp.) klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz Karolina Bandura (NSM I st. Sokołów Młp.) klasa fortepianu; mgr Anna Wójcikiewicz Zuzanna Segiet (NSM I st. Jarosław) klasa… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 7-8.12.2012

XIII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim I miejsce – Paulina Pawłowicz (NSM II st. Sokołów Młp.) klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz I miejsce – Grzegorz Osowski (NSM II st. Leżajsk) klasa akordeonu; mgr Stanisław Jaworski II miejsce – Mikołaj Wańkowicz (NSM… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 28.11.2012

V Festiwal Muzyki Elektronicznej w Sokołowie Małopolskim I miejsce – Mikołaj Wańkowicz (NSM Pruchnik) klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Krzysztof Bury I miejsce – Mateusz Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.) klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Agnieszka Winiarska I miejsce – Trio: Alicja Ożóg, Magdalena Kida, Aleksandra… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 16.05.2012

V Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku I miejsce – Paulina Pawłowicz (NSM II st. Sokołów Młp.) klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz Wyróżnienie – Patryk Buryło (NSM I st. Pruchnik) klasa fortepianu; Jadwiga Okopska Wyróżnienie – Adrian Węglarz (NSM I st. Leżajsk) klasa… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 22.04.2012

II Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu Wyróżnienia I stopnia Andżelika Skoczylas (NSM I st. Sokołów Młp.) klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz Faustyna Lis (NSM I st. Pruchnik) klasa skrzypiec; Marta Szałaj Wyróżnienia II stopnia Aleksandra Drelich (NSM I st. Sokołów Młp.)… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 25-26.11.2011

XII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim I miejsce – Grzegorz Osowski (NSM II st. Leżajsk) klasa akordeonu; mgr Stanisław Jaworski I miejsce – Katarzyna Rybak (NSM Sokołów Młp.) sekcja wokalna; mgr Anna Wójcikiewicz I miejsce – Krzysztof Kościółek (NSM Sokołów Młp.)… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 23.11.2011

IV Międzypowiatowy Festiwal Muzyki Elektronicznej w Sokołowie Małopolskim I miejsce – Beata Olejarz (NSM Pruchnik) klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska II miejsce – Karolina Bandura (NSM Sokołów Młp.) klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Anna Wójcikiewicz II miejsce – Patryk Piróg (NSM Jarosław) klawiszowe instr.… Czytaj dalej …

Nasze sukcesy – 08.05.2011

I Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu Wyróżnienia I stopnia Paulina Pawłowicz (NSM I st. Rzeszów) klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz Dawid Jóźwik (NSM Nowa Dęba) klawiszowe instr. elektroniczne; Honorata Kiwała Katarzyna Rybak (NSM Sokołów Młp.) sekcja wokalna; mgr Anna Wójcikiewicz… Czytaj dalej …