Galerie

Zakończenie roku szkolnego w NSM I st. w Żołyni – fotokronika

21 czerwca 2017 roku w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 w Niepaństwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Żołyni. Na zakończenie w ramach popisu końcoworocznego wystąpili uczniowie ze wszystkich sekcji instrumentalnych. Do koncertu przygotowali ich nauczyciele: Agnieszka Winiarska, Anna Wójcikiewicz, Grzegorz Winiarski, Grzegorz Wójcikiewicz, Jacek Szpunar, Jakub Adamek i Stanisław Jaworski. Koncert poprowadziła Anna Wójcikiewicz – dyrektor Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych. Po koncercie odbyło się wręczenie świadectw i spotkanie z nauczycielami. Czytaj dalej Zakończenie roku szkolnego w NSM I st. w Żołyni – fotokronika

Kronika fotograficzna V Przeglądu Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Dzięki uprzejmości redakcji Gazety Jarosławskiej i Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu możemy podzielić się z Wami następnymi zdjęciami z V Przeglądu Szkół Muzycznych w Jarosławiu (26.04.2015). Artykuł opisujący przebieg przeglądu został zamieszczony w Gazecie Jarosławskiej.

Odnośnik do artykułu w Gazecie Jarosławskiej:
http://www.jaroslawska.pl/artykul/11683,Bawcie-sie-dobrze-muzyka

Odnośnik do artykułu na stronie Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
http://www.ckip.jaroslaw.pl/aktualnosci/id1596,V-Przeglad-Szkol-Muzycznych.html

Zdjęcia z przeglądu szkół muzycznych: Czytaj dalej Kronika fotograficzna V Przeglądu Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Uroczystości 3-go Maja w Sokołowie Małopolskim

Uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokołowie Małopolskim wzięli udział w uroczystościach z okazji Święta 3-go Maja, które odbyły się na sokołowskim rynku pod Pomnikiem Wdzięczności za Odzyskaną Wolność. Wystąpili soliści i chór szkolny. Dyrygowała Anna Wójcikiewicz, akompaniował Grzegorz Wójcikiewicz, pomoc w przygotowaniu repertuaru Agnieszka Winiarska.

Zdjęcia z występów: Czytaj dalej Uroczystości 3-go Maja w Sokołowie Małopolskim

Zdjęcia uczestników V Przeglądu Szkół Muzycznych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć uczestników V Przeglądu Szkół Muzycznych zorganizowanego pod patronatem Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim. Przegląd odbył się 26 kwietnia 2015 roku w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu.

Galeria:

Czytaj dalej Zdjęcia uczestników V Przeglądu Szkół Muzycznych

Na konkursie w Kolbuszowej – Wiosenne Spotkania Muzyczne 2015

Uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leżajsku i Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokołowie Małopolskim wzięli udział w V Makroregionalnym Konkursie Pianistycznym „Wiosenne Spotkania Muzyczne” w Kolbuszowej. Konkurs odbył się w dniach 21 i 22 kwietnia 2015 roku w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Kolbuszowej. Dobre występy naszych wychowanków pozwoliły im znaleźć się w gronie laureatów. Wyniki prezentujemy w dziale SUKCESY UCZNIÓW.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu:

Popis uczniów w Auli PSM I st. w Leżajsku

Uczniowie klasy 2 cyklu 6-letniego Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leżajsku i uczniowie klasy fortepianu i klarnetu Grzegorza Wójcikiewicza (z PSM I st. w Leżajsku, NSM I st. w Leżajsku i NSM I st. w Sokołowie Małopolskim) wystąpili na popisie uczniowskim, który odbył się 30 marca 2015 roku w Auli leżajskiej szkoły muzycznej. Uczniów klasy drugiej przygotowali do popisu nauczyciele: Anna Chlebuś (klasa fortepianu), Aleksander Koziński (klasa fortepianu), Małgorzata Dzień (klasa fletu) i Danuta Wołoszyn (klasa skrzypiec).

Do pobrania: Program popisu w PSM I st. w Leżajsku (30.03.2015)

Zdjęcia z koncertu:

Czytaj dalej Popis uczniów w Auli PSM I st. w Leżajsku

Popis w Sali Lustrzanej w Jarosławiu – 22.03.2015

Uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Rzeszowie – filia w Jarosławiu i Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku wystąpili na popisie uczniowskim w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Koncert odbył się 22 marca 2015 roku. Wystąpili w nim uczniowie z sekcji skrzypiec p. Marty Szałaj, sekcji akordeonu p. Krzysztofa Burego, sekcji gitary p. Krzysztofa Skoczyńskiego i fortepianu p. Jadwigi Okopskiej. Akompaniował dyrektor szkoły – Grzegorz Wójcikiewicz.

Zdjęcia z koncertu:

Czytaj dalej Popis w Sali Lustrzanej w Jarosławiu – 22.03.2015

Popis uczniowski w Pruchniku

15 marca 2015 roku w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Pruchniku odbył się popis uczniowski Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku. Wystąpili w nim uczniowie z wszystkich sekcji działających w szkole. Do koncertu przygotowali uczniów nauczyciele: Krzysztof Bury – klasa akordeonu, Marek Mendiuk – klasa akordeonu i elektronicznych instrumentów klawiszowych, Krzysztof Skoczyński – klasa gitary, Marta Szałaj – klasa skrzypiec i Jadwiga Okopska – klasa fortepianu i elektronicznych instrumentów klawiszowych.

Zdjęcia z koncertu:

Czytaj dalej Popis uczniowski w Pruchniku

Dzień Kobiet w Sokołowie Małopolskim

Tradycyjnie jak co roku uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Sokołowie Małopolskim wzięli udział w uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Koncert odbył się 8 marca 2015 roku w godzinach popołudniowych na Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Sokołowska szkoła muzyczna zaprezentowała w nim blok artystyczny, w którym wystąpiło kilkoro uczniów naszej placówki z klasy: fortepianu, gitary, akordeonu, skrzypiec i sekcji wokalnej.

Zdjęcia z koncertu: Czytaj dalej Dzień Kobiet w Sokołowie Małopolskim

Popis semestralny w Leżajsku

30 stycznia 2015 roku w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leżajsku odbył się popis uczniowski na zakończenie semestru. Wzięli w nim udział soliści z Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Leżajsku a także zespół połączony uczniów Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Leżajsku i Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Leżajsku.

Zdjęcia z koncertu:

Czytaj dalej Popis semestralny w Leżajsku