Pozostałe sukcesy

Pozostałe sukcesy uczniów Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych

  • Adrian Olejarz ( NSM I st. Pruchnik) – klasa akordeonu, mgr Krzysztof Bury
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Szymon Pupka ( NSM I st. Pruchnik) – klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Konrad Pic ( NSM Jarosław) – klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Justyna Kopeć (NSM Jarosław) – klasa skrzypiec; Marta Szałaj
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Alicja Ożóg (NSM Sokołów Młp.) – klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Tadeusz Woś (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Adam Smusz (NSM Sokołów Młp.) – klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Łukasz Rakuś (NSM Sokołów Młp.) – klasa saksofonu; mgr Damian Malec
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Paulina Pawłowicz (NSM Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Aleksandra Nizioł (NSM Sokołów Młp.) – klasa klawiszowych instr. elektronicznych; mgr Anna Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Filip Hajder (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II stopnia
  • Jolanta Majkut (NSM Leżajsk) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Karolina Woś (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Andżelika Skoczylas (NSM Sokołów Młp.) – klasa klawiszowych instr. elektronicznych; mgr Anna Wójcikiewicz
    – III miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Muzyce – 03.06.2009 – Sokołów Młp.
  • Wioletta Drozd (NSM Sokołów Młp.) – klasa gitary; mgr Damian Malec
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Radosław Piersiak (NSM Sokołów Młp.) – klasa gitary; mgr Damian Malec
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
    – I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy o Muzyce – 03.06.2009 – Sokołów Młp.
  • Izabela Piersiak (NSM Sokołów Młp.) – klasa gitary; mgr Damian Malec
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Karolina Delekta (NSM Sokołów Młp.) – klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
    – kontynuacja nauki na Uniwersytecie Rzeszowskim – kierunek: Edukacja Artystyczna
  • Wojciech Zając (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Magdalena Woś (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Izabella Potocka (NSM Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Mateusz Orzech (NSM Sokołów Młp.) – klasa gitary; mgr Jakub Osak
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Bartłomiej Delekta (NSM Sokołów Młp.) – klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Anna Chmielowiec (NSM Kolbuszowa) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Elżbieta Falandys (NSM Sokołów Młp.) – klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Ewelina Cisek (NSM Sokołów Młp.) – klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Maria Stec (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Paulina Panek (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Krzysztof Kostuj (NSM I st. Kolbuszowa) – klasa klarnetu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Beata Kraska (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Maciej Bajor (NSM I st. Kolbuszowa) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Karol Walicki (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Bernadetta Woś (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Beata Szpala (PSM I st. Tyczyn) – klasa skrzypiec; Magdalena Psykała
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Natalia Kmita (NSM I st. Rzeszów) – klasa skrzypiec; Magdalena Psykała
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Karolina Sowa (NSM I st. Rzeszów) – klasa skrzypiec; Magdalena Psykała
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Agnieszka Wiater (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Krzysztof Kawa (NSM I st. Rzeszów) – klasa skrzypiec; Magdalena Psykała
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Paweł Pokrywka (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Fabian Szpala (PSM I st. Tyczyn) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Joanna Partyka (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Sylwia Cisek (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Wojciech Obłoza (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Paweł Jakubowski (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Beata Gilewska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Oliwia Kusz (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu mgr; Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Barbara Gajdek (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Beata Gilewska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Robert Świętoń (NSM I st. Sokołów Młp.) – klasa klarnetu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Natalia Kamińska (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Wiktoria Kamińska (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Beata Gilewska
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Agnieszka Ignicka (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Witold Sapa (PSM I st. Tyczyn) – klasa klarnetu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Barbara Chmielowska (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Małgorzata Głasek (NSM I st. Rzeszów) – klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.
  • Andrzej Kuśnierz (PSM I st. Tyczyn) – klasa klarnetu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
    – pozytywnie zdany egzamin do szkoły muzycznej II st.