Nasze sukcesy – 08.05.2011

I Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Wyróżnienia I stopnia
  • Paulina Pawłowicz (NSM I st. Rzeszów)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Dawid Jóźwik (NSM Nowa Dęba)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Honorata Kiwała
  • Katarzyna Rybak (NSM Sokołów Młp.)
    sekcja wokalna; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Rafał Solarski (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Michał Korytko (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Mateusz Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Agnieszka Winiarska
Wyróżnienia II stopnia
  • Magdalena Pustkowska (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Katarzyna Gołąb (NSM Jarosław)
    sekcja wokalna; mgr Małgorzata Raczyńska
  • Dominika Golesz (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Sławomir Juszczak (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Katarzyna Kędzior (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Karol Jarosz (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Krzysztof Bury
  • Adrian Olejarz (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Karolina Woś (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
Wyróżnienia III stopnia
  • Anita Skowronek (NSM I st. Jarosław)
    klasa gitary; Marta Lis
  • Marcin Rostecki (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Kamila Kobylarz (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Marek Ćwikła (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Ireneusz Pieniek (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Zuzanna Buryło (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Alicja Ożóg (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
  • Anna Radomska (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn
  • Katarzyna Urban (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Patryk Piróg (NSM Jarosław)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Paulina Stelczyk (NSM Jarosław)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Szymon Pupka (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Izabela Kozyra (NSM Leżajsk)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Stanisław Jaworski
  • Małgorzata Kida (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Patrycja Nowak (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
  • Jolanta Majkut (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Izabella Potocka (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn