Nasze sukcesy – 22.04.2012

II Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Wyróżnienia I stopnia
  • Andżelika Skoczylas (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Faustyna Lis (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
Wyróżnienia II stopnia
  • Aleksandra Drelich (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Paulina Pawłowicz (NSM II st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Natalia Pomykała (NSM Sokołów Młp.)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; Sebastian Lesiczka
  • Katarzyna Rybak (NSM Sokołów Młp.)
    sekcja wokalna; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Adrian Olejarz (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Szymon Pupka (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Julia Bojarska (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Rafał Solarski (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Natalia Sudoł (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Rząsa (NSM Sokołów Młp.)
    sekcja wokalna; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Ireneusz Pieniek (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Magdalena Pustkowska (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Bartłomiej Zygmunt (NSM Leżajsk)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Stanisław Jaworski
  • Dawid Fudali (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Paweł Nowak
  • Małgorzata Kida (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Bandura (NSM Sokołów I st. Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Zuzanna Segiet (NSM I st. Jarosław)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Adrian Węglarz (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Damian Kania (NSM I st. Leżajsk)
    klasa gitary; Joanna Podkówka
  • Monika Czyrny (NSM I st. Leżajsk)
    klasa gitary; Joanna Podkówka
  • Mikołaj Wańkowicz (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Krzysztof Bury
  • Patryk Buryło (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Alicja Ożóg (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fletu; mgr Agnieszka Winiarska
  • Patryk Piróg (NSM Jarosław)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Dominika Golesz (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Sławomir Juszczak (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Katarzyna Kędzior (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Beata Olejarz (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Izabela Kozyra (NSM Leżajsk)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Stanisław Jaworski
  • Mateusz Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Agnieszka Winiarska
Wyróżnienia III stopnia
  • Aleksandra Nicpoń (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Julia Maruszak (NSM Ist. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Michał Serafin (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Katarzyna Urban (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Jolanta Majkut (NSM II st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Martyna Balawender (NSM I st. Jarosław)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Maciej Budziński (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Karol Jarosz (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instr. elektroniczne; mgr Krzysztof Bury
  • Anna Sabatowska (NSM Jarosław)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Kamila Kobylarz (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Bartosz Kołodziej (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Zuzanna Buryło (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska