Nasze sukcesy – 11.05.2014

IV Przegląd Szkół Muzycznych – Jarosław 2014

Wyróżnienia I stopnia:
  • Sławomir Juszczak (NSM I st. w Jarosławiu)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
Wyróżnienia II stopnia:

  • Faustyna Bereza (NSM I st. w Jarosławiu)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Michał Durak (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Marta Woś-Karczmarz
  • Mikołaj Wańkowicz (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa akordeonu; Krzysztof Bury
  • Bartłomiej Zygmunt (NSM w Leżajsku)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Stanisław Jaworski
  • Joanna Jamrozik (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa akordeonu; Krzysztof Bury
  • Amelia Kulka (NSM I st. w Jarosławiu)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Konrad Pic (NSM I st. w Jarosławiu)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Łukasz Wywrot (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa akordeonu; Krzysztof Bury
  • Kamila Kowalska (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    sekcja wokalna; Anna Wójcikiewicz
  • Aleksandra Olejarz (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Aleksandra Drelich (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Zuzanna Segiet (NSM I st. w Jarosławiu)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Zuzanna Korchowiec (NSM I st. w Sieniawie)
    klasa skrzypiec; Natalia Kmita
  • Kacper Głąb (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Wiktoria Marut (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    sekcja wokalna; Anna Wójcikiewicz
  • Rafał Solarski (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Natalia Kraśniak (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Jakub Wiliński (NSM I st. w Leżajsku)
    klasa fortepianu Grzegorz Wójcikiewicz
  • Dominika Kapka (NSM I st. w Sieniawie)
    klasa skrzypiec; Natalia Kmita
  • Magdalena Pustkowska (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
Wyróżnienia III stopnia:
  • Eryk Szymański (NSM I st. w Leżajsku)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Bandura (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Anna Wójcikiewicz
  • Aleksandra Kolasa (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Michał Urbaniak (NSM w Sokołowie Młp.)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Anna Wójcikiewicz
  • Magdalena Hordyńska (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Bartosz Buczkowski (NSM I st. w Leżajsku)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Natalia Pomykała (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Filip Szczepański (NSM w Pruchniku)
    klawiszowe instr. elektroniczne; Krzysztof Bury
  • Kamila Naja (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa gitary; Damian Malec
  • Dominika Matuła (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa gitary; Damian Malec
  • Malena Majka (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Marta Woś-Karczmarz
  • Patryk Buryło (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Julia Janowska (NSM I st. w Sieniawie)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Maja Wycisk (NSM I st. w Rzeszowie)
    klasa fortepianu; Honorata Kiwała
  • Natalia Sudoł (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Dominik Nizioł (NSM I st. w Sokołowie Młp.)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz
  • Maria Stawarska (NSM I st. w Pruchniku)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Alicja Wróbel (NSM I st. w Leżajsku)
    klasa fortepianu; Grzegorz Wójcikiewicz