Nasze sukcesy – 05.12.2015

XVI Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej
Sokołów Małopolski – 05.12.2015

Wyróżnienia I stopnia:

  • Kamil Sabat (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), akordeon
    nauczyciel: Stanisław Jaworski
  • Aleksandra Drelich (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), fortepian
    nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Bandura (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), fortepian
    nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
  • Patrycja Leniart (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku), skrzypce
    nauczyciel: Natalia Kmita
  • Alicja Wróbel (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), wokal
    nauczyciel: Anna Wójcikiewicz

Wyróżnienia II stopnia:

  • Weronika Ożóg (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), flet
    nauczyciel: Agnieszka Winiarska
  • Grzegorz Welc (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), fortepian
    nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
  • Michał Pieniek (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), gitara
    nauczyciel: Paulina Dubis
  • Dominika Matuła (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), gitara
    nauczyciel: Dorota Wiśniowska
  • Magdalena Pustkowska (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), fortepian
    nauczyciel: Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Matuła (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), keyboard
    nauczyciel: Stanisław Jaworski
  • Eliza Małecka (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku), gitara
    nauczyciel: Krzysztof Skoczyński
  • Hubert Szewczyk (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku), gitara
    nauczyciel: Krzysztof Skoczyński
  • Duet: Karolina Bandura, Aleksandra Drelich (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.)
    nauczyciele: Grzegorz Wójcikiewicz, Anna Wójcikiewicz
  • Wiktoria Marut (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), wokal
    nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
  • Kamila Kowalska (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), wokal
    nauczyciel: Anna Wójcikiewicz
  • Duet: Gabriela Koziarz, Maciej Koziarz (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.)
    nauczyciel: Agnieszka Winiarska

Wyróżnienia III stopnia:

  • Krzysztof Kuca (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), skrzypce
    nauczyciel: Danuta Wołoszyn
  • Natalia Łyko (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku), skrzypce
    nauczyciel: Danuta Wołoszyn
  • Monika Krasoń (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku), skrzypce
    nauczyciel: Danuta Wołoszyn
  • Kamila Kobylarz (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.), skrzypce
    nauczyciel: Danuta Wołoszyn
  • Anna Czerwonka (Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.) flet
    nauczyciel: Agnieszka Winiarska

Brakujące dyplomy uzupełnimy wkrótce.