Laureaci VI Przeglądu Szkół Muzycznych – Jarosław 2016

Laureaci VI Przeglądu Szkół Muzycznych – Jarosław 2016

Klasa 1 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Daniel Jarosz Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz I
Piotr Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot I
Duet: Marcin Antosz, Piotr Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot I
Marcin Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot II
Zuzanna Wywrót Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Skoczyński II
Blanka Buczkowicz Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Starej Wsi Joanna Cynkar-Winnicka III
Gabriela Kowalik NSM I st. w Rzeszowie – filia Jarosław Jadwiga Okopska III
Norbert Nicpoń Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Gabriela Wojtas III
Michał Kołodziej Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Honorata Kiwała III
Sylwia Bąk Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Honorata Kiwała III
Wiktoria Guzy Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita III
Kacper Świtalski Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Krzysztof Bury III

 

Klasa 2 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Paulina Zubel Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Dorota Zubel I
Paulina Zubel Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Monika Śliwka I
Piotr Sulikowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz I
Awaz Lila Szczepańska Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach Orest Bryliński I
Wiktoria Morawska Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Ewa Czarnecka I
Wanesa Surman Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Nowej Wsi Jowita Nidecka II
Natalia Piątek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński II
Paulina Hejda Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku  Wiesława Drabik II
Milena Wolanin Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Starej Wsi Barbara Mazur III
Martyna Ziemniak Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Kmita III
Maciej Koziarz Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Marta Woś-Karczmarz III
Brygida Wołoszyn Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Julia Pawlust III

 

Klasa 3 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Wiktoria Cecuła Państwowa Szkoła Muzyczna I I II st. w Sanoku Dorota Zubel I
Katarzyna Drelich Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz I
Amelia Borowiec Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie Katarzyna Paulo-Pilat I
AntonI Węglarz Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Kmita I
Kacper Kosztyła Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Krzysztof Bury I
Jakub Smycz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Wiesław Wojtas I
Filip Szczepański Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Jadwiga Okopska I
Adam Rębacz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Aleksander Koziński II
Magdalena Pacławska Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieniawie Marta Szałaj II
Kinga Chwasta Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Elżbieta Trojak II
Karolina Duda Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz II
Amelia Cynar Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Młp. Katarzyna Paulo-Pilat II
Karolina Matuła Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Stanisław Jaworski II
Matylda Korona Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Starej Wsi Joanna Paluch III
Duet: Adam Rębacz, Aneta Przeszło Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Aleksander Koziński III
Zuzanna Sagan Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz III
Dominika Matuła Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Dorota Wiśniowska III
Kamil Sabat Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Stanisław Jaworski III

 

Klasa 4 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Duet: Paulina Zubel, Klaudia Dobosz Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Monika Śliwka, Tomasz  Putrzyński I
Filip Siwiecki Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Krzysztof Bury I
Mariusz Niziołek Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Krzysztof Bury I
Michał Durak Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Marta Woś-Karczmarz I
Aleksandra Kmieć Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie Natalia Musz I
Duet: Emilia Piejko, Ignacy Magoń Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Grażyna Zajączkowska I
Patrycja Zawitkowska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz II
Faustyna Batycka Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Agnieszka Paluch II
Oliwia Buczkowicz Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Starej Wsi Barbara Mazur III
Faustyna Bereza NSM I st. w Rzeszowie – filia Jarosław Marta Szałaj III
Michał Dudek Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Rzeszowie Honorata Kiwała III
Michał Urbanik Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz III

 

Klasa 5 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Aleksandra Drelich Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Grzegorz Wójcikiewicz I
Martyna Burek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Wiesława Drabik I
Szymon Terech Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz II
Karolina Bandura Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz II

 

Klasa 6 cykl 6-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Andrzej Jabłoński Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie Agnieszka Hoszowska-Jabłońska I
Wiktoria Becla Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Wiesław Wojtas I

 

Klasa 1 cykl 4-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Beata Rudzińska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz I
Marcel Kuźma Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach Man Szczepańska I
Magdalena Rydzik Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński I
Łukasz Bazylak Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Paweł Nowak I
Paweł Siedlecki Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Nowej Wsi Honorata Kiwała II
Martyna Danak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II
Agata Nowak Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Jowita Nidecka III
Agnieszka Skiba Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak III
Natalia Florek Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Ryszard Konieczny III

 

Klasa 2 cykl 4-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Monika Krasoń Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn I
Mikołaj Wańkowicz Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Bury I
Duet: Joanna Jamrozik, Mikołaj Wańkowicz Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Krzysztof Bury I
Agnieszka Szeliga Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem Paweł Baran I
Natalia Łyko Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Danuta Wołoszyn II
Eliza Małecka Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński II
Patryk Buryło Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz III
Paulina Olejarz Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Marta Szałaj III
Dominika Bochnak Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny III
Hubert Przegrocki Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny III
Duet: Maciej Chromik, Hubert Przegrocki Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Ryszard Konieczny III
Łukasz Krasoń Szkoła Muzyczna I st. w Głogowie Młp. Dorota Wiśniowska III
Hubert Szewczyk Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Krzysztof Skoczyński III
Laura Chudzik Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem Paweł Baran III

 

Klasa 3 cykl 4-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Jakub Wiliński Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz I
Nikodem Dyrkacz Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie Maciej Wąsacz I
Konrad Zagórski Szkoła Muzyczna I st. w Błażowej Grzegorz Orzechowski I
Adrian Olszowy Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Maciej Wąsacz II
Konrad Pic NSM I st. w Rzeszowie – filia Jarosław Jadwiga Okopska II
Filip Baracz Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Tomasz Mazur III

 

Klasa 4 cykl 4-letni

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Adrian Szul Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Krzysztof Bury I
Kacper Piela Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem Paweł Nowak I
Kamil Kowal Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem Paweł Nowak I
Izabela Baj Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak I
Kajetan Kosior Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku Maciej Wąsacz III

 

Wokal

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Alicja Wróbel Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz I

 

SM II stopnia

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Hubert Pisera – kl. 3 Państwowa Szkoła Muzyczna II st. w Stalowej Woli Magdalena Pamuła I
Jakub Chudzik – kl. 3 Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Przeworsku Wiesław Wojtas I
Duet: Michał  & Jakub Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Przeworsku Wiesław Wojtas I
Norbert Prucnal – kl. 4 Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie Łukasz Choiński I
Damian Ćwikła – kl. 5 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas I
Michał Stącel – kl. 1 Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Przeworsku Wiesław Wojtas II
Szymon Haczyk – kl. 2 Państwowa Szkoła Muzyczna II st. w Stalowej Woli Magdalena Pamuła II
Mateusz Sitarz – kl. 2 Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie Łukasz Choiński III