Lista nagrodzonych w XVII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej

Lista nagrodzonych w XVII Międzypowiatowym Konkursie Kultury Muzycznej w Sokołowie Małopolskim Pod Honorowym Patronatem Starosty Rzeszowskiego

Kategoria I – sekcja wokalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Zuzanna Jajak Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku Bartłomiej Urbański I stopnia
Aleksandra Zarzycka Nowa Sarzyna – Świat Muzyki Marta Marczak III stopnia

 

Kategoria I – sekcja instrumentalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Piotr Sulikowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz I stopnia
Paulina Zubel Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Monika Śliwka I stopnia
Daniel Jarosz Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz I stopnia
Sebastian Żyła Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Dorota Wiśniowska II stopnia
Duet: Marcin Antosz, Piotr Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot II stopnia
Piotr Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot II stopnia
Julia Tracz Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita II stopnia
Wiktoria Guzy Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Natalia Kmita II stopnia
Julia Gliściak Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Maria Putrzyńska II stopnia
Hubert Kapusta Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Maciej Wąsacz II stopnia
Wanesa Surman Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Nowej Wsi Jowita Nidecka II stopnia
Szymon Sęk Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Marcin Kasprzyk II stopnia
Marcin Antosz Szkoła Muzyczna I st. w Ropczycach Dariusz Kot II stopnia
Michał Dec Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak II stopnia
Alicja Wardas Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie Jowita Nidecka II stopnia
Klaudia Mendycka Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze Aleksandra Jarosińska II stopnia
Maria Sitarz Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Paulina Warchoł II stopnia
Fabian Pęcherek Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie Natalia Musz III stopnia

 

Kategoria II – sekcja wokalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Laura Jarosz Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu Jolanta Dudzik III stopnia

 

Kategoria II – sekcja instrumentalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Duet: Paulina Zubel, Klaudia Dobosz Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Monika Śliwka, Tomasz Putrzyński I stopnia
Seweryn Maj Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Jarosław Szuper I stopnia
Zuzanna Biśto Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Paulina Warchoł I stopnia
Andżelika Seman Szkoła Muzyczna I st. w Dydni Dorota Zubel I stopnia
Wioletta Bochenek Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz I stopnia
Adam Rębacz Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Aleksander Koziński I stopnia
Zuzanna Sagan Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz II stopnia
Michał Durak Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Marta Woś-Karczmarz II stopnia
Sandra Bulczyńska Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku Mariusz Tobiasiewicz II stopnia
Karolina Dudek Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Paulina Warchoł II stopnia
Hanna Wołek Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie Natalia Musz II stopnia
Diana Olejarz Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Paulina Warchoł II stopnia
Magdalena Wota Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Jarosław Szuper II stopnia
Duet: Adam Rębacz, Aneta Przeszło Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Aleksander Koziński II stopnia
Julia Misiak Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Musz II stopnia
Natalia Kaszuba Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Grzegorz Wójcikiewicz III stopnia
Agata Nowak Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku Jowita Nidecka III stopnia
Martyna Danak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak III stopnia
Gabriela Guzik Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie Jowita Nidecka III stopnia
Antoni Węglarz Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Natalia Kmita III stopnia
Patrycja Zawitkowska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz III stopnia
Agnieszka Skiba Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Joanna Nowak III stopnia
Karolina Cholewa Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Łukasz Choiński III stopnia
Michał Olszowy Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Maciej Wąsacz III stopnia

 

Kategoria III – sekcja wokalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Aleksandra Trzuskowska Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu Jolanta Dudzik I stopnia
Weronika Jeleśniański Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku Bartłomiej Urbański II stopnia
Kamila Kowalska Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Anna Wójcikiewicz II stopnia
Patrycja Tabin Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku Bartłomiej Urbański II stopnia
Izabela Makiel Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie Ewa Makiel III stopnia
Agnieszka Witek Miejskie Centrum Kultury w Leżajsku Bartłomiej Urbański III stopnia

 

Kategoria III – sekcja instrumentalna

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Paulina Szczęch Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku Wiesław Wojtas I stopnia
Jakub Wiliński Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz I stopnia
Aleksandra Kmieć Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Trzcianie Natalia Musz I stopnia
Magdalena Smusz Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Paulina Warchoł II stopnia
Wiktoria Siry Szkoła Muzyczna I st. w Dynowie Jowita Nidecka II stopnia
Bartosz Buczkowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz II stopnia
Natalia Maruszak Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Paulina Warchoł II stopnia
Adrian Olszowy Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Maciej Wąsacz II stopnia
Dominika Matuła Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Dorota Wiśniowska II stopnia
Nikodem Dyrkacz Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Maciej Wąsacz II stopnia
Gabriela Kida Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Dorota Wiśniowska II stopnia
Michał Dudek Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. Bernadeta Bogacz III stopnia
Ewelina Gut Zespół Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Rzeszowie Łukasz Choiński III stopnia

 

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Zespół wokalny Nowa Sarzyna – Świat Muzyki Marta Marczak II stopnia

 

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Wyróżnienie
Zespół „Kantylena” Szkoła Muzyczna I st. w Kamieniu Łukasz Choiński II stopnia