Lista wyróżnionych – VII Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Klasa 1/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Miranda Konstancja Szczepańska kl. 1/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach I STOPNIA
Kacper Wielgosz kl. 1/6 Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem II STOPNIA
Ksawery Szydłowski kl. 1/6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu II STOPNIA
Milena Chrzan kl. 1/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Daria Żygadło kl. 1/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku II STOPNIA
Marlena Cedzidło kl. 1/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni II STOPNIA
Nadia Sieniawska kl. 1/6 Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie II STOPNIA
Marlena Charysz kl. 1/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie III STOPNIA
Daria Walczak kl. 1/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie III STOPNIA
Jakub Anioł kl. 1/6 Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze III STOPNIA
Arkadiusz Gwizdak kl. 1/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. III STOPNIA
Anna Młynek kl. 1/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni III STOPNIA
Oliwia Rybczak kl. 1/6 Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Lesku III STOPNIA
Kazimierz Skrok-Wolski kl. 1/6 Prywatna Szkoła Muzyczna I st. w Jaśle III STOPNIA
Fabian Kądziołka kl. 1/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Judyta Prochownik kl. 1/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Piotr Tuleja kl. 1/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Jakub Kiwacki kl. 1/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA

Klasa 2/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Gracjan Piróg kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Milena Wiatr kl. 2/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Łukasz Rafiński kl. 2/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. II STOPNIA
Zuzanna Wyrwot kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Weronika Łata kl. 2/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Maja Sałuk kl. 2/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Marek Putlak kl. 2/6 Prywatna Szkoła Muzycza I st. w Jaśle II STOPNIA
Oliwia Pikuła kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze II STOPNIA
Jakub Świrk kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze II STOPNIA
Kacper Świtalski kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Kańczudze II STOPNIA
Katarzyna Sobota kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni II STOPNIA
Roksana Jarosz kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Antoni Mazur kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Natalia Kaszuba kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Daniel Jarosz kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Emilia Nowogórska kl. 2/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach III STOPNIA
Szymon Sęk kl. 2/6 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku III STOPNIA
Joanna Cabała kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Rożnowie III STOPNIA
Karolina Małek kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Rożnowie III STOPNIA
Krzysztof Źrebiec kl. 2/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni III STOPNIA

Klasa 3/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Maciej Dworak kl. 3/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie II STOPNIA
Patryk Salamon kl. 3/6 Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie II STOPNIA
Natalia Piątek kl. 3/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Sara Brukwicka kl. 3/6 Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Lesku II STOPNIA
Paulina Zubel kl. 3/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni II STOPNIA
Awaz Lila Szczepańska kl. 3/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Domosławicach II STOPNIA
Oliwia Penar kl. 3/6 Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie II STOPNIA

Klasa 4/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Joanna Wargala kl. 4/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli I STOPNIA
Kacper Kosztyła kl. 4/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni I STOPNIA
Weronika Brzyska kl. 4/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli II STOPNIA
Kamil Sabat kl. 4/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. II STOPNIA
Zuzanna Krawiec kl. 4/6 Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli II STOPNIA
Radosław Marut kl. 4/6 Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem II STOPNIA
Jagoda Mamak kl. 4/6 Niepubliczna Szkoła Muzyczna I st. w Lesku II STOPNIA
Krystian Dziamba kl. 4/6 Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie II STOPNIA
Karolina Matuła kl. 4/6 Edukacja Artystyczna – NSM Sokołów Młp. III STOPNIA
Dominika Matuła kl. 4/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. III STOPNIA
Oliwia Kołota kl. 4/6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu III STOPNIA

Klasy 4/6 i 5/6 (duet)

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Duet: Kacper Kosztyła, Filip Siwiecki kl. 4/6 i 5/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni I STOPNIA

Klasa 5/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Filip Siwiecki kl. 5/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni I STOPNIA
Jakub Grabiec kl. 5/6 Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem II STOPNIA
Mariusz Niziołek kl. 5/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni II STOPNIA
Mateusz Pawlik kl. 5/6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu II STOPNIA
Klaudia Dobosz kl. 5/6 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni II STOPNIA
Michał Dudek kl. 5/6 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp. III STOPNIA

Klasa 6/6

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Maria Wiech kl. 6/6 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu II STOPNIA

Klasa 1/4

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Amelia Kaczmarz kl. 1/4 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lubaczowie II STOPNIA
Bartłomiej Zygmunt kl. 1/4 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Martyna Blacharska kl. 1/4 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Przeworsku II STOPNIA
Klaudia Hajduk kl. 1/4 Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu II STOPNIA
Dominik Kowalski kl. 1/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Alicja Lizak kl. 1/4 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni III STOPNIA
Milena Szul kl. 1/4 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni III STOPNIA
Magdalena Młynek kl. 1/4 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni III STOPNIA

Klasa 2/4

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Seweryn Maj kl. 2/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku I STOPNIA
Beata Rudzińska kl. 2/4 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Nikola Jedlińska kl. 2/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Martyna Majewska kl. 2/4 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Magdalena Rydzik kl. 2/4 Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku II STOPNIA
Martyna Piróg kl. 2/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Agata Nowak kl. 2/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku II STOPNIA
Kacper Szańca kl. 2/4 Prywatna Szkoła Muzycza I st. w Jaśle II STOPNIA

Klasa 3/4

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Paweł Furman kl. 3/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku I STOPNIA
Mikołaj Wańkowicz kl. 3/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku I STOPNIA
Duet: Joanna Jamrozik, Mikołaj Wańkowicz kl. 3/4 Publiczna Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku I STOPNIA
Julia Łata kl. 3/4 Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku III STOPNIA

Klasa 4/4

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Sławomir Jasina kl. 4/4 Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie II STOPNIA
Izabella Rogala kl. 4/4 Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem II STOPNIA
Filip Baracz kl. 4/4 Szkoła Muzyczna I st. w Dydni III STOPNIA
Maria Jarosz kl. 4/4 Szkoła Muzyczna I st. w Rymanowie III STOPNIA

Uczniowie SM II st.

Uczestnik Klasa Szkoła Wyróżnienie
Maciej Ochwat kl. 2 II st. Prywatna Szkoła Muzyczna II st. w Jaśle II STOPNIA
Martyna Rusin kl. 2 II st. Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Stalowej Woli II STOPNIA
Denys Kozlov kl. 2 II st. Zespół Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie II STOPNIA
Paulina Szczęch kl. 2 II st. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku II STOPNIA
Izabela Baj kl.1 II st. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku III STOPNIA
Jakub Chudzik kl. 4 II st Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Przeworsku III STOPNIA