INFORMACJA DLA KANDYDATÓW – WAŻNE TERMINY

Zapraszamy do zapoznania się z terminami badania przydatności do kształcenia muzycznego (szkoła muzyczna I stopnia), terminami egzaminów do szkoły muzycznej II stopnia, terminami składania dokumentów kandydata i zasadami bezpieczeństwa.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021. Informacja o możliwości rejestracji kandydatów na stronie: https://muzyczna.com.pl/2020/03/31/zapisy-do-szkol-muzycznych-pznsm-na-rok-szkolny-2020-21/

Wkrótce ogłosimy dodatkowe zapisy !!!

TERMINY:

 1. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sokołowie Małopolskim
  Lubelska 41, 36-050 Sokołów Małopolski – boczne wejście od strony ul Pileckich (budynek Zespołu Szkół im. Jana Pawła II)
  27 czerwca 2020 rok, godz. 9.00 – 11.00
 2. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Leżajsku
  Mickiewicza 31, 37-300 Leżajsk (budynek PSM I st. w Leżajsku)
  30 czerwca 2020 rok, godz. 16.30 – 18.30
 3. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni
  Smolarska 1, 37-110 Żołynia (budynek GOK w Żołyni)
  30 czerwca 2020 rok, godz. 15.15 – 16.00
 4. W razie potrzeby zmiany terminu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 604 888 796

WAŻNE INFORMACJE:

 • Druki kwestionariuszy i oświadczeń będą dostępne w szkole lub można pobrać na stronie internetowej: https://muzyczna.com.pl/dokumenty/
 • Dokumenty rekrutacyjne wypełniają rodzice lub pełnoletni kandydaci i składają najpóźniej w dniu badania przydatności lub egzaminu wstępnego. Z egzaminu wstępnego do szkoły muzycznej II st. są zwolnieni absolwenci NSM I st. w Sokołowie Małopolskim, NSM I st. w Leżajsku i PSM I st. w Leżajsku – rodzice wypełniają tylko dokumenty rekrutacyjne.
 • Badanie przydatności do szkoły muzycznej I stopnia (dla początkujących) polega na sprawdzeniu predyspozycji muzycznych: słuch, poczucie rytmu, pamięć muzyczne, warunki psychofizyczne.
 • Egzamin wstępny do szkoły muzycznej II stopnia (dla zaawansowanych) obejmuje dwie dowolne pozycje repertuarowe wybrane przez kandydata. Nie ma obowiązku gry z akompaniamentem.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

 • kandydaci przychodzą wraz z rodzicami zaopatrzeni w maseczki lub inne elementy garderoby umożliwiające zasłonienie nosa i ust,
 • przy wejściu do budynku należy zdezynfekować ręce,
 • kandydaci i rodzice zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego (2 metry) w budynku szkoły,
 • dyrekcja szkoły zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia pomiarów temperatury ciała kandydatów i rodziców.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: