Nasze sukcesy – 28.04.2013

III Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Wyróżnienia I stopnia
  • Aleksandra Drelich (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karolina Bandura (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Zuzanna Segiet (NSM I st. Jarosław)
    klasa gitary; Krzysztof Skoczyński
  • Monika Czyrny (NSM I st. Leżajsk)
    klasa gitary; Joanna Podkówka
  • Maria Stawarska (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Patryk Buryło (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Michał Durak (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
  • Joanna Jamrozik (NSM Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Mikołaj Wańkowicz (NSM Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Grzegorz Osowski (NSM II st. Leżajsk)
    klasa akordeonu; mgr Stanisław Jaworski
  • Malena Majka (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Marta Woś-Karczmarz
  • Sławomir Juszczak (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Małgorzata Kida (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Jolanta Majkut (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
Wyróżnienia II stopnia
  • Karolina Bąk (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Patrycja Zawitkowska (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Oliwia Serafin (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Tomasz Grąz (NSM I st. Pruchnik)
    klasa gitary; mgr Krzysztof Skoczyński
  • Michał Serafin (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Natalia Sudoł (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Inga Lewandowska (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Katarzyna Urban (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Dominik Nizioł (NSM Sokołów I st. Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Filip Hajder (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Amelia Kulka (NSM I st. Jarosław)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Sylwia Pieniążek (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Faustyna Bereza (NSM I st. Jarosław)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Marcin Rostecki (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Marek Ćwikła (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Karol Jarosz (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Krzysztof Bury
  • Adrian Olejarz (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Rafał Solarski (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Magdalena Pustkowska (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Szymon Pupka (NSM Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
Wyróżnienia III stopnia
  • Filip Rząsa (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Mateusz Rzeszutek (NSM Sokołów Młp.)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Agnieszka Winiarska
  • Emilia Wróbel (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn
  • Adrian Ożóg (NSM Sokołów Młp.)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Anna Wójcikiewicz
  • Klaudia Szostecka (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Izabela Baj (NSM I st. Leżajsk)
    klasa gitary; Joanna Podkówka
  • Piotr Frendo (NSM Pruchnik)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Krzysztof Bury
  • Aleksandra Bembenek (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Natalia Pomykała (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Miłosz Świrk (NSM I st. Pruchnik)
    klasa gitary; mgr Krzysztof Skoczyński
  • Kamila Naja (NSM Sokołów I st. Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Magdalena Hordyńska (NSM I st. Pruchnik)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Kamila Kobylarz (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa gitary; mgr Damian Malec
  • Alicja Wróbel (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Martyna Duda (NSM I st. Jarosław)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Kacper Głąb (NSM I st. Pruchnik)
    klasa gitary; mgr Krzysztof Skoczyński
  • Wiktoria Kucab (NSM I st. Jarosław)
    klasa fortepianu; Jadwiga Okopska
  • Anita Korytko (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Justyna Kopeć (NSM I st. Jarosław)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Dominik Gierczak (NSM I st. Pruchnik)
    klasa akordeonu; mgr Krzysztof Bury
  • Julia Maruszak (NSM I st. Leżajsk)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Bartłomiej Zygmunt (NSM Leżajsk)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; mgr Stanisław Jaworski
  • Maciej Budziński (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Ireneusz Pieniek (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa fortepianu; mgr Grzegorz Wójcikiewicz
  • Paulina Stelczyk (NSM Jarosław)
    klawiszowe instrumenty elektroniczne; Jadwiga Okopska
  • Katarzyna Kędzior (NSM I st. Pruchnik)
    klasa skrzypiec; Marta Szałaj
  • Izabella Potocka (NSM I st. Sokołów Młp.)
    klasa skrzypiec; mgr Danuta Wołoszyn