Nowe szkoły muzyczne w Jarosławiu i Pruchniku

Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim została zaproszona do otwarcia dwóch nowych placówek w Pruchniku i Jarosławiu. Placówki rozpoczną pracę od września 2009 roku. Rekrutacja do szkół już się rozpoczęła.

Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku będzie się mieścić w budynku Gimnazjum Publicznego w Pruchniku przy ul. Szkolnej 12. W naszej nowej placówce planujemy uruchumić naukę gry na fortepianie, skrzypcach, gitarze i klawiszowych instrumentach elektronicznych. Zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne połączone z przesłuchaniami wstępnymi kandydatów, które odbędzie się 17 czerwca 2009 roku o godzinie 18.00.

Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu będzie zlokalizowana w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu. W szkole planujemy prowadzić naukę gry na fortepianie, skrzypcach, gitarze, klarnecie, saksofonie i klawiszowych instrumentach elektronicznych. Jedną z sekcji działu rozrywkowego będzie klasa śpiewu solowego, którą poprowadzi wykwalifikowany nauczyciel w zakresie wokalistyki. Istnieje także możliwość uruchomienia innych sekcji w zależności od zainteresowania kandydatów. Zgłoszenia chętnych do podjęcia nauki należy dokonać w terminie do 30 czerwca 2009 roku w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jarosławiu. Planowana data przesłuchań wstępnych zostanie ogłoszona po zebraniu listy kandydatów. Przewidywany termin przesłuchań w dniach 2 – 4 września 2009 roku.

Uruchomienie szkół uzależnione jest od ilości zadeklarowanych kandydatów. Dodatkowych informacji udziela dyrektor szkół (w organizacji) pod nr tel. 0512 483 686.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: