Uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Żołyni wzięłi udział w uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026. W pierwszej części uroczystości odbył się Popis Końcoworoczny, w którym zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich sekcji działających w szkole. Uczniów do występu przygotowali nauczyciele: Agnieszka Winiarska, Grzegorz Winiarski, Stanisław Jaworski, Anna Stopińska i Arkadiusz Hawro. Scenariusz koncertu przygotował Grzegorz Wójcikiewicz a koncert poprowadził Grzegorz Winiarski. Występującym akompaniowali: Agnieszka Winiarska i Grzegorz Winiarski. Po koncercie nastąpiła druga część, w której wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy, świadectwa z paskiem i nagrody. Wyróżnienia wręczali: Anna Wójcikiewicz – dyrektor szkoły i Grzegorz Wójcikiewicz – przedstawiciel organu prowadzącego.
W imieniu społeczności NSM I st. w Żołyni dziękujemy p. Jolancie Piszko – dyrektor GOK w Żołyni za udostępnienie Sali Widowiskowej i p. Romanowi Szpika za opiekę akustyczną w trakcie wydarzenia.




















































