Uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Żołyni wzięłi udział w uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego 2025/2026. W pierwszej części uroczystości odbył się Popis Końcoworoczny, w którym zaprezentowali się uczniowie ze wszystkich sekcji działających w szkole. Uczniów do występu >> Czytaj dalej…







