Jubileusz – 15 lat działalności NSM w Sokołowie Małopolskim

W 2009 roku mija 15 lat od momentu kiedy pierwsi uczniowie przekroczyli próg naszej szkoły w Sokołowie Małopolskim. Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. funkcjonuje już od 1992 roku (w Rzeszowie) – początkowo jako niewielka placówka kształcenia w formach pozaszkolnych. Pierwsza szkoła działała pod nazwą Prywatna Szkoła Muzyczna I st. i funkcjonowała tylko na terenie Rzeszowa. W następnym roku powstały ośrodki filialne a w 1994 roku powstała placówka w Sokołowie Małopolskim.
Początkowo placówka sokołowska funkcjonowała jako oddział Prywatnej Szkoły Muzycznej I st. w Rzeszowie. Samodzielność uzyskała w roku 1998 i została zarejestrowana jako odrębna placówka. Najważniejszą dla nas datą jest jednak 01.10.1994 rok – kiedy rozpoczęła działalność NSM I st. – filia w Sokołowie Małopolskim a Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. została wpisana do Ewidencji Szkół Artystycznych prowadzonej przez Ministerstwo Kultury i Sztuki. Od tego czasu mija już 15 lat. W ramach obchodów 15-lecia działalności szkoły odbędą się: spotkanie absolwentów, popisy okolicznościowe, koncert zaproszonych gości i naszych byłych uczniów. Świętować będą nie tylko uczniowie, nauczyciele i absolwenci sokołowskiej szkoły. Uroczystości obejmą także placówki filialne NSM.

Wszystkich naszych uczniów, absolwentów, nauczycieli i sympatyków zapraszamy do uczestnictwa w Jubileuszu XV-lecia Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Młp.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: