GALA JUBILEUSZOWA

Aby uczcić 15 rocznicę działalności NSM zarząd fundacji wraz z dyrekcją szkoły przygotowują uroczystą Galę Jubileuszową dla uczniów, absolwentów, nauczycieli i sympatyków sokołowskiej szkoły muzycznej.
Program uroczystości przewiduje: koncerty uczniów i absolwentów Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim, występy uczniów zaprzyjaźnionych szkół muzycznych z Województwa Podkarpackiego i krótką prelekcję związaną z historią działalności NSM I st. w Sokołowie Małopolskim. Na wieczornym Koncercie Galowym wystąpi kwartet smyczkowy Dell’arte z Katowic z różnorodnym repertuarem obejmującym utwory; począwszy od znanych motywów klasycznych, poprzez muzykę filmową, aż po ciekawe aranżacje współczesnych „hitów” znanych z list przebojów. Zespół wystąpi w składzie: I skrzypce – Monika Schmidt, II skrzypce – Małgorzata Koba, altówka – Maria Łaszczok i wiolonczela – Joanna Kalaga.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i absolwentów Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia, a także mieszkańców Sokołowa na uroczystości związane z obchodami Jubileuszu 15-lecia, które odbędą się 14 listopada 2009 roku w budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: