Wyniki I Przeglądu Szkół Muzycznych w Jarosławiu – Prezentacje 2011

Wyróżnienia I stopnia

  • Michał Korytko – akordeon, NSM I st. Pruchnik
  • Kajetan Walawski – klarnet, PSM I st. Leżajsk
  • Aleksandra Miazga – fortepian, PSM I st. Leżajsk
  • Kornelia Błońska – fortepian, PSM I st. Leżajsk
  • Paulina Pawłowicz – fortepian, NSM I st. Rzeszów
  • Rafał Solarski – fortepian, NSM I st. Pruchnik
  • Katarzyna Rybak – wokal, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Dawid Jóźwik – keyboard, NSM I st. Nowa Dęba
  • Mateusz Rzeszutek – keyboard, NSM I st. Sokołów Młp.

Wyróżnienia II stopnia

  • Adrian Olejarz – akordeon, NSM I st. Pruchnik
  • Karol Jarosz – keyboard, NSM I st. Pruchnik
  • Katarzyna Kędzior – skrzypce, NSM I st. Pruchnik
  • Sylwia Sulikowska – skrzypce, PSM I st. Leżajsk
  • Magdalena Pustkowska – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Sławomir Juszczak – fortepian, NSM I st. Radymno
  • Jakub Rogowski – fortepian, PSM I st. Leżajsk
  • Anna Banaś – fortepian, PSM I st. Leżajsk
  • Dominika Golesz – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Karolina Woś – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Katarzyna Gołąb – wokal, NSM I st. Jarosław

Wyróżnienia III stopnia

  • Szymon Pupka – akordeon, NSM I st. Pruchnik
  • Paulina Stelczyk – keyboard, NSM I st. Jarosław
  • Izabela Kozyra – keyboard, NSM I st. Leżajsk
  • Patryk Piróg – keyboard, NSM I st. Jarosław
  • Katarzyna Urban – skrzypce, NSM I st. Pruchnik
  • Izabella Potocka – skrzypce, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Anna Radomska – skrzypce, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Alicja Ożóg – flet, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Patrycja Nowak – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Jolanta Majkut – fortepian, NSM I st. Leżajsk
  • Agata Grab – fortepian, PSM I st. Leżajsk
  • Zuzanna Buryło – fortepian, NSM I st. Pruchnik
  • Ireneusz Pieniek – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Marek Ćwikła – fortepian, NSM I st. Leżajsk
  • Małgorzata Kida – fortepian, NSM I st. Sokołów Młp.
  • Marcin Rostecki – fortepian, NSM I st. Pruchnik
  • Anita Skowronek – gitara, NSM I st. Radymno
  • Kamila Kobylarz – gitara, NSM I st. Sokołów Młp.