Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu

Po raz pierwszy Fundacja Wspierania Edukacji Artystyczna zorganizowała przedsięwzięcie skierowane do uczniów szkół muzycznych prowadzonych przez fundację.

I Przegląd Szkół Muzycznych pod hasłem “Prezentacje 2011” odbył się 8 maja 2011 roku w pięknej Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich fundacyjnych szkół muzycznych I stopnia i uczniowie zaprzyjaźnionej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku. Przegląd miał na celu przede wszystkim promocję szkół muzycznych w środowisku, ale także zaprezentowanie efektów pracy z uczniami.

Uczestnicy przeglądu mieli możliwość wystąpić przed swoimi kolegami z innych szkół i skonfrontować swoje umiejętności w rywalizacji z innymi. Jury przeglądu dokonywało oceny w formie punktacji w skali od 1 do 25. Najlepsi, którzy uzyskali co najmniej 23 punkty otrzymali wyróżnienia I stopnia, od 22 punktów przyznawane były wyróżnienia II stopnia a od 21 punktów – wyróżnienia III stopnia. Komisja pracowała w składzie: Anna Wójcikiewicz – przewodnicząca, Krzysztof Bury, Marta Szałaj, Marta Lis, Honorata Kiwała, Marta Woś-Karczmarz i Jadwiga Okopska.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: