Wyniki II Przeglądu Szkół Muzycznych Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej – 22.04.2012

Wyróżnienia I stopnia

  • Andżelika Skoczylas – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Faustyna Lis – skrzypce, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku

Wyróżnienia II stopnia

  • Adrian Olejarz – akordeon, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Adrian Węglarz – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Patryk Buryło – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Pawłowicz Paulina – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Sokołowie Młp.
  • Rafał Solarski – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Karolina Bandura – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Sławomir Juszczak – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Monika Czyrny – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Alicja Ożóg – flet, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Beata Olejarz – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Damian Kania – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Mikołaj Wańkowicz – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Magdalena Pustkowska – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Dominika Golesz – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Dawid Fudali – akordeon, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Katarzyna Kędzior – skrzypce, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Izabela Kozyra – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Katarzyna Rybak – wokal, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Szymon Pupka – akordeon, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Mateusz Rzeszutek – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Karolina Rząsa – wokal, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Ireneusz Pieniek – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Bartłomiej Zygmunt – akordeon, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Patryk Piróg – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Zuzanna Segiet – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Natalia Sudoł – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Julia Bojarska – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Małgorzata Kida – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Aleksandra Drelich – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Natalia Pomykała – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.

Wyróżnienia III stopnia

  • Katarzyna Urban – skrzypce, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Michał Serafin – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Kamila Kobylarz – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Julia Maruszak – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku
  • Zuzanna Buryło – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Bartosz Kołodziej – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.
  • Majkut Jolanta – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna II st. w Leżajsku
  • Maciej Budziński – skrzypce, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Anna Sabatowska – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Martyna Balawender – gitara, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Jarosławiu
  • Karol Jarosz – keyboard, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Pruchniku
  • Aleksandra Nicpoń – fortepian, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Młp.