Wielki sukces Pauliny

Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sokołowie Małopolskim systematycznie uczestniczy w konkursach, warsztatach, przesłuchaniach i festiwalach organizowanych dla uczniów szkół muzycznych pierwszego i drugiego stopnia. Tym razem braliśmy udział w odbywającym się w Leżajsku festiwalu o zasięgu ogólnopolskim – V Festiwalu Muzyki Dawnej – Leżajsk 2012.

Paulina Pawłowicz, uczennica klasy pierwszej Niepaństwowej Szkoły Muzycznej II st. w Sokołowie Małopolskim w klasie fortepianu Grzegorza Wójcikiewicza zdobyła I miejsce w kategorii III – uczniów średnich szkół muzycznych. Paulina otrzymała najwyższą w kategorii punktację – 21,80 co pozwoliło jej znaleźć się najwyżej w swojej grupie.

Na przesłuchaniach konkursowych odbywających się 16 maja 2012 roku w Auli Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku Paulinka zagrała; Jana Sebastiana Bacha – Allemande i Courrante z Suity c-moll oraz Józefa Haydna – Presto z Sonaty e-moll (cz. I). Jako laureatka wystąpiła 17 maja 2012 roku na koncercie laureatów odbywającym się w Muzeum Ziemi Leżajskiej gdzie zagrała fragment Suity c-moll Jana Sebastiana Bacha.

Gorąco gratulujemy zdobycia I miejsca i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: