Zapraszamy na VII Festiwal Muzyki Dawnej w Leżajsku

Uprzejmie informujemy, że w dniach 21-22 maja 2014 roku w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Leżajsku i Muzeum Ziemi Leżajskiej przy Starostwie Powiatowym w Leżajsku odbędzie się siódma edycja Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku.

Festiwal skierowany jest do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. W części konkursowej mogą wziąć udział soliści i zespoły prezentujące repertuar obejmujący okres od renesansu do klasycyzmu włącznie (z wyłączeniem twórczości L. van Beethovena). W ramach imprez towarzyszących przewidujemy warsztaty, wystawy i koncerty. W imprezach towarzyszących odbywających się w ramach festiwalu wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział nieodpłatnie.

Pracom komisji konkursowej będzie przewodniczył wybitny gitarzysta dr hab. Michał Nagy – wykładowca Akademii Muzycznej w Krakowie. W ramach imprez towarzyszących poprowadzi warsztaty dla uczniów i nauczycieli – szczególnie polecane w tym roku dla sekcji gitary.

Regulamin i karty zgłoszenia uczestników dostępne są na stronie Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku pod adresem: http://www.lezajsk.muzyczna.com.pl/2014/01/18/vii-festiwal-muzyki-dawnej-w-lezajsku/

W imieniu organizatorów zapraszamy miłośników muzyki dawnej do czynnego uczestnictwa.

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: