Lista laureatów VII Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku

Kategoria I

Uczestnik Szkoła Miejsce
Jakub Amarowicz PSM I st. w Leżajsku I miejsce
Anna Sadza ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie I miejsce
Zofia Maćkowiak OSM I st. w Przemyślu II miejsce
Gabriela Dębicka ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie III miejsce
Lena Rozmus ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie
Wojciech Kochmański PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Szymon Lizak PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Klaudia Jamróz PSM I st. w Kolbuszowej Wyróżnienie
Wiktoria Kot ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Wyróżnienie
Mikołaj Wańkowicz NSM I st. w Pruchniku Wyróżnienie
Karolina Bzdek PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Amelia Kolano PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Michał Dudek NSM I st. w Rzeszowie Wyróżnienie
Damian Kania PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Jakub Kaczor PSM I st. w Biłgoraju Wyróżnienie
Bartłomiej Połeć PSM I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku Wyróżnienie

Kategoria II

Uczestnik Szkoła Miejsce
Maja Kaszyca PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie I miejsce
Klaudia Łagodzic ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie II miejsce
Sylwia Sulikowska PSM I st. w Leżajsku II miejsce
Magdalena Gerula ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie III miejsce
Anna Reguła ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie
Jan Kochmański PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Michał Stącel PSM I st. im. M. Karłowicza w Przeworsku Wyróżnienie
Bartłomiej Balawejder PSM I st. im. T. Leszetyckiego w Łańcucie Wyróżnienie
Julia Ziaja ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Wyróżnienie
Zofia Trybus ZSM im. I. Paderewskiego w Krośnie Wyróżnienie
Kinga Wilk PSM I st. w Kolbuszowej Wyróżnienie
Anna Klocek PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Justyna Kot PSM I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie Wyróżnienie

Kategoria III

Uczestnik Szkoła Miejsce
Piotr Wacławik POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach I miejsce
Aleksandra Augustyn PSM II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie II miejsce
Gabriela Tęczar ZSM im. I. Paderewskiego w Krośnie III miejsce
Beniamin Kosior ZSM im. I. Paderewskiego w Krośnie III miejsce
Miłosz Brzana ZSM im. I. Paderewskiego w Krośnie Wyróżnienie
Marcin Przeszło ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie
Monika Mazur ZSM im. I. Paderewskiego w Krośnie Wyróżnienie
Maciej Reizer ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie
Aleksandra Rząsa ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Wyróżnienie
Grzegorz Cynar ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie
Sara Widera SM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie Wyróżnienie
Karolina Migdał POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Wyróżnienie
Kamil Rachwał ZSM nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Wyróżnienie

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Miejsce
Orkiestra smyczkowa PSM I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie I miejsce
Trio CANTABILE: Anna Toporkiewicz, Beata Atłas, Aleksandra Chowaniec SSM I st. w Tymbarku II miejsce
Duet wiolonczelowy: Zofia Ryś, Krzysztof Michalski PSM I st. w Tarnobrzegu III miejsce
SENZA BASSO – kwartet skrzypcowy: Katarzyna Wiatr, Hanna Kluzińska, Magdalena Fink-Finowicka, Marcelina Stawowy PSM I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie Wyróżnienie
Duet gitarowy: Konrad Siuzdak, Karolina Stadnicka PSM I st. w Kolbuszowej Wyróżnienie
Duet skrzypcowy: Agata Mucha, Zofia Oliwa PSM I st. im. Z. Mycielskiego w Strzyżowie Wyróżnienie
Chór PSM I st. PSM I st. w Biłgoraju Wyróżnienie
Trio: Anna Bednarz, Aleksandra Babiarz, Klaudia Łagodzic ZSM nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Wyróżnienie
Chór PSM I st. i NSM I st. PSM I st. w Leżajsku, NSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Duet gitarowy: Justyna Kot, Paulina Wyłupek PSM I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie Wyróżnienie
Duet skrzypcowy: Magdalena Fink-Finowicka, Weronika Obcowska PSM I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie Wyróżnienie
Duet saksofonowy: Aldona Chamik, Szymon Lizak PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Duet skrzypcowy: Aleksandra Kostek, Patrycja Leniart PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie
Kwartet skrzypcowy: Aleksandra Wośko, Aleksandra Kostek, Sylwia Sulikowska, Patrycja Leniart PSM I st. w Leżajsku Wyróżnienie

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Miejsce
Trio AMOS: Sławomir Drózd, Antonina Cierpioł, Aleksandra Stolarek ZPSM im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej I miejsce
Duet: Zuzanna Dulęba, Maria Korzeniowska PSM I i II st. w Sanoku II miejsce
Duet gitarowy: Paulina Kosior, Przemysław Kosior PSM I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Stalowej Woli II miejsce
Zespół Instrumentów Historycznych POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach III miejsce
Chór I i II st. „Animato” PSM I i II st. w Sanoku III miejsce
Duet fletowy: Kamila Borzemska, Karolina Księżyk POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Wyróżnienie

GRAND PRIX FESTIWALU

Uczestnik Szkoła Miejsce
Zespół Muzyki Dawnej “Il Mattino” PSM I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie GRAND PRIX