25 stycznia 2015 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury odbył się VII Noworoczny Koncert Galowy. Organizatorem przedsięwzięcia była Fundacja Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim i Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim.

W koncercie wystąpili soliści i zespoły ze szkół: Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Sokołowie Małopolskim, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Leżajsku, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Leżajsku, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Rzeszowie i Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Rzeszowie. Tradycyjnie swoje szkoły reprezentowali najlepsi uczniowie z poszczególnych sekcji. Zostali oni przygotowani do koncertu przez nauczycieli: Monika Witalec, Marta Woś-Karczmarz, Anna Wójcikiewicz, Honorata Kiwała, Grzegorz Wójcikiewicz, Danuta Wołoszyn, Grzegorz Wziątka, Agnieszka Zaborniak, Anita Lehman, Agnieszka Winiarska, Damian Malec, Wiesława Drabik i Stanisław Jaworski.

Gościnnie wystąpił Szkolny Dziewczęcy Zespół Pieśni Ludowej “Kalina” działający przy Zespole Szkół w Trzebosi. Tworzą go uczennice klas drugich i trzecich gimnazjum. Managerem zespołu jest pani Justyna Kuduk, kierownikiem artystycznym pan dr Przemysław Prucnal.

Zdjęcia z koncertu:

Program koncertu:

%d bloggers like this: