Lista laureatów XII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Dawnej w Leżajsku
20 i 21 maja 2019 rok

Kategoria I

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Akompaniator Nagroda
Witold Maciak Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie Anna Kowalik   I MIEJSCE
Franciszek Krygowski Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Franciszek Lotycz Wojciech Majchrowicz I MIEJSCE
Marcel Styrcula Szkoła Muzyczna I st. im. W. J. Ciesielskiego w Gorzowie Wielkopolskim Aleksandra Bańkowska Wojciech Styś II MIEJSCE
Julia Szczepanik Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Agnieszka Antosiewicz   WYRÓŻNIENIE
Kinga Bąkowska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Małgorzata Podolec   WYRÓŻNIENIE
Miranda Konstancja Szczepańska Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach Ewa Borcz Mann Lee WYRÓŻNIENIE
Izabela Trela Szkoła Muzyczna I stopnia w Domosławicach Nataliia Terekh   WYRÓŻNIENIE

Kategoria II

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Akompaniator Nagroda
Mikołaj Cyprian Skolimowski Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Urszula Buda   I MIEJSCE
Beata Rudzińska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Gabriela Wojtas   II MIEJSCE
Jakub Grabiec Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Jeżowem Paweł Nowak   III MIEJSCE
Piotr Sulikowski Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku Grzegorz Wójcikiewicz   WYRÓŻNIENIE
Mateusz Mazur Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak WYRÓŻNIENIE
Magda Niedźwiecka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. H. Wieniawskiego w Łodzi Dorota Szyszkowska-Janiak   WYRÓŻNIENIE
Hanna Giza Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej Magdalena Kania- Łakomik Aleksandra Krzanowska WYRÓŻNIENIE

Kategoria III

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Akompaniator Nagroda
Szymon Lizak Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak I MIEJSCE
Kamila Ficner Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej Magdalena Kania- Łakomik Aleksandra Krzanowska I MIEJSCE
Monika Wołowicz Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie Dariusz Żurawek Joanna Solecka II MIEJSCE
Filip Szostek Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Karolina Jesionek Piotr Młynarczyk II MIEJSCE
Artur Pudło Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Wojciech Kuś Aneta Czach III MIEJSCE
Izabela Dobrowolska Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Jarosławiu Jolanta Antonik Wojciech Majchrowicz III MIEJSCE
Daniel Oktawian Piotrowski Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach Grażyna Bollin Marta Staszczyszyn-Żak III MIEJSCE
Marcin Masłyk Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak WYRÓŻNIENIE
Jakub Litarowicz Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak WYRÓŻNIENIE
Dominik Glazar Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak WYRÓŻNIENIE
Kacper Sajdak Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Krośnie Jarosław Sereda Anna Materniak WYRÓŻNIENIE
Anna Szymkowicz Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Anna Szybkowska   WYRÓŻNIENIE
Magdalena Smusz Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Paulina Warchoł Aneta Czach WYRÓŻNIENIE
Zuzanna Biśto Zespół Szkół Muzycznych nr 2 im. W. Kilara w Rzeszowie Paulina Warchoł Wojciech Styś WYRÓŻNIENIE
Aleksandra Kiełb Niepubliczna Szkoła Muzyczna II st. w Przeworsku Karol Rosół Bartosz Pyziak WYRÓŻNIENIE
Julia Byrska Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Justyna Młynarczyk Piotr Młynarczyk WYRÓŻNIENIE
Bartłomiej Maślanka Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach Grażyna Bollin Marta Staszczyszyn-Żak WYRÓŻNIENIE
Maria Gawęda Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej Małgorzata Kania-Łakomik Aleksandra Krzanowska WYRÓŻNIENIE
Sara Siedlaczek Zespół Szkół Muzycznych I i II st. w Rudzie Śląskiej Magdalena Bąk   WYRÓŻNIENIE

Kategoria IV

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Akompaniator Nagroda
Duet Skrzypcowy: Hanna Iwanowska, Barbara Garbolińska Państwowa Szkoła Muzyczna I st. nr 3 im. J. Zarębskiego w Warszawie Ewa Sobiera, Paweł Stępniewski Anna Kowalik I MIEJSCE
Chór Reprezentacyjny PSM I st. w Leżajsku i NSM I i II st. w Leżajsku Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Leżajsku, Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Leżajsku Iwona Ćwikła   III MIEJSCE

Kategoria V

Uczestnik Szkoła Nauczyciel Akompaniator Nagroda
Duet: Daniel Oktawian Piotrowski, Barbara Skora Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach Grażyna Bollin, Magdalena Spytek-Stankiewicz Marta Staszczyszyn Żak I MIEJSCE
Zespół Instrumentów Historycznych: Kaja Morawiec, Filip Szostek, Julia Byrska, Alicja Zając Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Justyna Młynarczyk   II MIEJSCE
Zespół Instrumentalny: Magdalena Surmacz, Klaudia Gawronek, Agnieszka Kucała Szkoła Muzyczna I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie Joanna Solecka   III MIEJSCE
Trio fletowe: Kaja Morawiec, Filip Szostek, Alina Spyrka Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach Karolina Jesionek   III MIEJSCE
Duet gitarowy: Izabela Baj, Martyna Urbaniak Zespół Szkół Muzycznych nr 1 im. K. Szymanowskiego w Rzeszowie Stanisław Partyka   WYRÓŻNIENIE
Zespół Smyczkowy Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. W. Lutosławskiego w Lublinie Maria Ziarkowska   WYRÓŻNIENIE

 

%d bloggers like this: