Niesamowity sukces uczniów z Sokołowa Małopolskiego w IX Przeglądzie Szkół Muzycznych w Pruchniku

3 czerwca 2019 roku w Publicznej Szkole Muzycznej I st. w Pruchniku odbył się IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia z Polski i Ukrainy. Łącznie w Przeglądzie wzięło udział 160 wykonawców. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Publiczną Szkołę Muzyczną I st. w Pruchniku przy współpracy z Fundacją Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim i Centrum, Sportu i Turystyki w Pruchniku. Przesłuchania uczestników Przeglądu odbywały się w Salach Koncertowych Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku i Centrum, Sportu i Turystyki w Pruchniku.

Występujących oceniało Jury w składzie: Anna Wójcikiewicz – przewodnicząca Jury (Dyrektor Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych i Prezes Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej), Monika Witalec – asystent przewodniczącego Jury (Nauczyciel Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych i Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku), Urszula Buda (Wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego i nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie), Jakub Adamek (Nauczyciel Szkoły Muzycznej I st. w Błażowej), Łukasz Choiński (Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. w Kamieniu) i Stanisław Jaworski (Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku).

Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim znaleźli się wśród nagrodzonych zdobywając wysokie lokaty:

Wykonawca Instrument Nauczyciel Nagroda
Kamil Sabat akordeon Stanisław Jaworski NAGRODA I STOPNIA
Anna Wilk fortepian Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA I STOPNIA
Maja Bęben skrzypce Barbara Szydełko NAGRODA I STOPNIA
Gabriela Kuchyt skrzypce Barbara Szydełko NAGRODA I STOPNIA
Łucja Woś fortepian Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Milena Wójcik fortepian Anna Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Gabriela Kraska fortepian Anna Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Łukasz Rafiński akordeon Stanisław Jaworski NAGRODA III STOPNIA
Julia Klimek fortepian Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA
Szymon Wilk fortepian Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA

Wielkie gratulacje dla uczniów i nauczycieli z życzeniami dalszych sukcesów !!!

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: