UWAGA ZMIANY – Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w szkołach muzycznych PZNSM

Spotkania organizacyjne i uroczystości rozpoczęcia Roku Szkolnego 2020/2021 w szkołach muzycznych Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych odbędą się:

 • Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Leżajsku 
  >> 1 września 2020 rok, godz. 15.30
  UWAGA ZMIANA – tylko dla uczniów klas pierwszych (ze względów bezpieczeństwa pozostali uczniowie kontaktują się telefonicznie z nauczycielami instrumentu głównego lub oczekują na kontakt ze strony nauczyciela instrumentu głównego celem ustalenia rozkładu zajęć). Inauguracja odbędzie się w budynku 
  Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku przy ul. Mickiewicza 31
 • Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sokołowie Małopolskim
  >> 1 września 2020 rok, godz. 18.15

  UWAGA ZMIANA – ze względów bezpieczeństwa, rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w siedzibie szkoły muzycznej (Zespół Szkół im. Jana Pawła II ul. Lubelska 41). Zamiast uroczystości ogólnej odbędą się spotkania w grupach – w salach lekcyjnych z nauczycielami instrumentu głównego. Uczniowie klas pierwszych i kandydaci spotkają się z Dyrekcją szkoły w odrębnej sali lekcyjnej. Wykaz poszczególnych sal zostanie wywieszony w szkole w dniu inauguracji.
 • Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Żołyni
  >> Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego nie odbędzie się. Rozkład zajęć można ustalić z nauczycielem instrumentu głównego po zapoznaniu się informacją na stronie: https://muzyczna.com.pl/001-informacja
 • Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sieniawie
  >>Rozpoczęcie roku szkolnego – 2 września 2020 rok, godz.15.00
  Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji “Sokół” w Sieniawie, ul. Kościuszki 4.
 • Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. – filia Jarosław
  >> informacja zostanie podana w późniejszym terminie

UWAGA – w przypadku zaostrzenia zagrożenia epidemicznego lub otrzymania rekomendacji nadrzędnych władz istnieje możliwość zmiany terminu lub odwołania oficjalnych uroczystości związanych z rozpoczęciem roku szkolnego !!!

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: