29 listopada 2013 – laureaci

Kategoria I – soliści

  • Kaja Michalak, SM I st. w Głogowie Młp. – I miejsce
  • Alicja Sulikowska, PSM I st. w Leżajsku – II miejsce
  • Michał Durak, NSM I st. w Sokołowie Młp. – III miejsce
  • Piotr Sulikowski, Przedszkole w Woli Zarczyckiej – Wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika

Kategoria I – duety

  • Amelia Błońska i Alicja Sulikowska, PSM I st. w Leżajsku – I miejsce

Kategoria II – soliści

  • Anna Banaś, PSM I st. w Leżajsku – I miejsce
  • Aleksandra Drelich, NSM I st. w Sokołowie Młp. – II miejsce
  • Michał Dudek, NSM I st. w Rzeszowie – III miejsce
  • Karolina Bandura, NSM I st. w Sokołowie Młp. – III miejsce

Kategoria II – duety

  • Alicja Marut i Małgorzata Urban, PSM I st. w Kolbuszowej – I miejsce
  • Marlena Micał i Jeremi Ustrobiński, ZSM nr 2 w Rzeszowie – I miejsce
  • Anna Turek i Aleksandra Śnios, PSM I i II st. w Stalowej Woli – II miejsce
  • Martyna Burek i Małgorzata Malita, PSM I st. w Leżajsku – III miejsce

Kategoria III – soliści

  • Małgorzata Kruczek, ZSM nr 1 w Rzeszowie – I miejsce
  • Aleksandra Czerniecka, ZSM nr 1 w Rzeszowie – II miejsce
  • Sławomir Juszczak, NSM I st. w Pruchniku – III miejsce

Kategoria III – duety

  • Angelika Tarnowska i Krzysztof Kassa, PSM I st. w Kolbuszowej – I miejsce
  • Maciej Koń i Mirosław Magda, PSM I st. w Kolbuszowej – II miejsce
  • Sara Łach i Szymon Haczyk, PSM I i II st. w Stalowej Woli – III miejsce

30 listopada 2013 – laureaci

Kategoria I – soliści

  • Mikołaj Wańkowicz, NSM I st. w Pruchniku – I miejsce
  • Lena Paszek, PSM I st. w Nowej Wsi – II miejsce
  • Damian Kania, PSM I st. w Leżajsku – II miejsce
  • Gabriela Tomaka, PSM I st. w Nowej Wsi – III miejsce
  • Mariusz Niziołek, SM I st. w Dydni – III miejsce

Kategoria II – soliści

  • Ernest Mołczan, PSM I i II st. w Sanoku – I miejsce
  • Dominik Tudryn, SP w Rudzie Łańcuckiej – I miejsce
  • Aleksandra Wośko, PSM I st. w Leżajsku – II miejsce
  • Agnieszka Frankiewicz, ZSM nr 2 w Rzeszowie – III miejsce
  • Konrad Kierepka, SP w Adamówce – Wyróżnienie
  • Michał Stącel, PSM I st. w Przeworsku – Wyróżnienie
  • Szymon Lizak, PSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie

Kategoria III – soliści

  • Maciej Reizer, ZSM nr 1 w Rzeszowie – I miejsce
  • Grzegorz Osowski, NSM II st. w Leżajsku – II miejsce
  • Damian Ćwikła, NSM II st. w Leżajsku – II miejsce
  • Aleksandra Pękala, MDK w Rzeszowie – III miejsce
  • Agata Kania, NSM II st. w Leżajsku – Wyróżnienie
  • Anna Klocek, PSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie
  • Szymon Michalski, PSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie
  • Aldona Chamik, PSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie
  • Adrian Olejarz, NSM I st. w Pruchniku – Wyróżnienie
  • Anna Woś, PSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie
  • Kornelia Kubrak, PSM I st. w Przeworsku – Wyróżnienie
  • Bartłomiej Zygmunt, NSM I st. w Leżajsku – Wyróżnienie

Kategoria III – duety

  • Szymon Lizak i Szymon Michalski, PSM I st. w Leżajsku – I miejsce
  • Aldona Chamik i Monika Marczak, PSM I st. w Leżajsku – II miejsce

Kategoria IV – zespoły

  • Trio fletowe SM I st. w Dydni – Wyróżnienie

Kategoria V – zespoły

  • Zespół „White Socks” ZST w Lezajsku – I miejsce