Wyróżnienia I stopnia:

  • Anna Banaś – PSM I st. w Leżajsku
  • Sławomir Juszczak – NSM I st. w Jarosławiu
  • Maciej Reizer – ZSM nr 1 w Rzeszowie
  • Damian Kania – PSM I st. w Leżajsku
  • Szymon Terech – PSM I st. w Leżajsku

Wyróżnienia II stopnia:

  • Kacper Kosztyła – SM I st. w Dydni
  • Faustyna Bereza – NSM I st. w Jarosławiu
  • Michał Durak – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Mikołaj Wańkowicz – NSM I st. w Pruchniku
  • Bartłomiej Zygmunt – NSM w Leżajsku
  • Joanna Jamrozik – NSM I st. w Pruchniku
  • Piotr Sulikowski – NSM I st. w Leżajsku
  • Kacper Piela – SSM I st. w Jeżowem
  • Amelia Kulka – NSM I st. w Jarosławiu
  • Filip Siwiecki – SM I st. w Dydni
  • Konrad Pic – NSM I st. w Jarosławiu
  • Łukasz Wywrot – NSM I st. w Pruchniku
  • Patrycja Zawitkowska – PSM I st. w Leżajsku
  • Albert Bujak – SSM I st. w Jeżowem
  • Joanna Wójcikiewicz – FWEA w Sokołowie Młp.
  • Kamila Kowalska – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Aleksandra Olejarz – NSM I st. w Pruchniku
  • Aleksandra Drelich – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Adrian Szul – SM I st. w Dydni
  • Zuzanna Segiet – NSM I st. w Jarosławiu
  • Zuzanna Korchowiec – NSM I st. w Sieniawie
  • Kacper Głąb – NSM I st. w Pruchniku
  • Wiktoria Marut – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Rafał Solarski – NSM I st. w Pruchniku
  • Natalia Kraśniak – NSM I st. w Pruchniku
  • Jakub Wiliński – NSM I st. w Leżajsku
  • Dominika Kapka – NSM I st. w Sieniawie
  • Magdalena Pustkowska – NSM I st. w Sokołowie Młp.

Wyróżnienia III stopnia:

  • Eryk Szymański – NSM I st. w Leżajsku
  • Karolina Bandura – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Aleksandra Kolasa – NSM I st. w Pruchniku
  • Michał Urbaniak – NSM w Sokołowie Młp.
  • Magdalena Hordyńska – NSM I st. w Pruchniku
  • Bartosz Buczkowski – NSM I st. w Leżajsku
  • Edyta Małecka – PSM I st. w Leżajsku
  • Natalia Pomykała – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Filip Szczepański – NSM w Pruchniku
  • Kamila Naja – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Dominika Matuła – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Malena Majka – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Patryk Buryło – NSM I st. w Pruchniku
  • Julia Janowska – NSM I st. w Sieniawie
  • Maja Wycisk – NSM I st. w Rzeszowie
  • Natalia Sudoł – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Dominik Nizioł – NSM I st. w Sokołowie Młp.
  • Maria Stawarska – NSM I st. w Pruchniku
  • Alicja Wróbel – NSM I st. w Leżajsku