26 kwietnia 2015 roku w Sali Lustrzanej Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu odbył się V Przegląd Szkół Muzycznych w Jarosławiu. Przegląd odbywał się pod patronatem Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim. Wzięło w nim udział łącznie 85 uczestników. Spośród wszystkich prezentacji 68 zostało wyróżnionych. Ze względu na charakter przedsięwzięcia nie przyznawano miejsc lecz wyróżnienia I, II i III stopnia.

Lista laureatów V Przeglądu Szkół Muzycznych.

Wyróżnienia I stopnia:

Uczestnik Szkoła Instrument Nauczyciel
Piotr Sulikowski NSM I st. w Leżajsku fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Wiktoria Morawska SM I st. w Kańczudze fortepian Ewa Czarnecka
Jakub Piotr Chudzik PSM I st. w Przeworsku saksofon Wiesław Wojtas
Jakub Grabiec SSM I st. w Jeżowem akordeon Paweł Nowak
Michał Durak NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Marta Woś-Karczmarz
Karol Wolski ZSM nr 2 w Rzeszowie fortepian Agnieszka Hałdys
Aleksandra Drelich NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Szymon Terech PSM I st. w Leżajsku klarnet Grzegorz Wójcikiewicz
Karolina Bandura NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Anna Wójcikiewicz
Klaudia Sasuła SPSM I st. w Tymbarku wiolonczela Monika Płachta
Anna Banaś PSM I st. w Leżajsku fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Magdalena Pajdzik SPSM I st. w Tymbarku skrzypce Halina Waszkiewicz-Rosiek
Joanna Wójcikiewicz ZSM nr 1 w Rzeszowie / OSM I st. fortepian Agnieszka Zaborniak
Kacper Batycki PSM I st. w Przeworsku akordeon Sławomir Wilk
Maciej Komosa PSM I st. w Leżajsku akordeon Stanisław Jaworski
Norbert Prucnal ZSM nr 2 w Rzeszowie / SM II st. obój Łukasz Choiński
Milena Ostrowska ZSM nr 2 w Rzeszowie / SM II st. fortepian Aneta Czach
Damian Rafał Ćwikła NSM II st. w Leżajsku saksofon Wiesław Wojtas
Alicja Wróbel NSM I st. w Sokołowie Młp. wokal Anna Wójcikiewicz

Wyróżnienia II stopnia:

Uczestnik Szkoła Instrument Nauczyciel
Paulina Hejda PSM I st. w Leżajsku fortepian Honorata Kiwała
Natalia Piątek PSM I st. w Leżajsku gitara Krzysztof Skoczyński
Paulina Olejarz NSM I st. w Pruchniku skrzypce Marta Szałaj
Duet: Anna Barszczak, Magdalena Barszczak SM I st. w Kamieniu duet fortepianowy Agnieszka Hałdys
Duet: Patrycja Gągola, Barbara Łach SM I st. w Kamieniu duet fortepianowy Agnieszka Hałdys
Kamil Sabat NSM I st. w Sokołowie Młp. akordeon Stanisław Jaworski
Karolina Matuła NSM I st. w Sokołowie Młp. keyboard Stanisław Jaworski
Faustyna Bereza NSM I st. w Jarosławiu skrzypce Marta Szałaj
Amelia Kulka NSM I st. w Jarosławiu skrzypce Marta Szałaj
Oliwia Serafin NSM I st. w Pruchniku skrzypce Marta Szałaj
Katarzyna Połeć PSM I st. w Przeworsku fortepian Ewa Czarnecka
Kalina Kidacka ZSM nr 2 w Rzeszowie fortepian Agnieszka Hałdys
Magdalena Pustkowska NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Rafał Solarski NSM I st. w Pruchniku fortepian Jadwiga Okopska
Agnieszka Szeliga SSM I st. w Jeżowem fortepian Paweł Baran
Jakub Wiliński NSM I st. w Leżajsku fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Filip Baracz SM I st. w Dydni akordeon Tomasz Mazur
Adrian Olszowy SM I st. w Kamieniu trąbka Maciej Wąsacz
Nikodem Dyrkacz ZSM nr 2 w Rzeszowie / SM I st. trąbka Maciej Wąsacz
Kajetan Kosior PSM I st. w Przeworsku trąbka Maciej Wąsacz

Wyróżnienia III stopnia:

Uczestnik Szkoła Instrument Nauczyciel
Sara Krupa NSM I st. w Jarosławiu fortepian Jadwiga Okopska
Grzegorz Welc NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Filip Szczepański NSM I st. w Pruchniku keyboard Marek Mendiuk
Łukasz Wywrot NSM I st. w Pruchniku keyboard Marek Mendiuk
Anna Zaguła SM I st. w Kamieniu fortepian Bernadeta Bogacz
Katarzyna Kycia PSM I st. w Leżajsku skrzypce Danuta Wołoszyn
Michał Dudek NSM I st. w Rzeszowie fortepian Honorata Kiwała
Natalia Matyka SSM I st. w Jeżowem skrzypce Maciej Woch
Patryk Buryło NSM I st. w Pruchniku fortepian Jadwiga Okopska
Natalia Sudoł NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Maria Stawarska NSM I st. w Pruchniku fortepian Jadwiga Okopska
Małgorzata Malita PSM I st. w Leżajsku fortepian Honorata Kiwała
Malena Majka NSM I st. w Sokołowie Młp. fortepian Marta Woś-Karczmarz
Duet: Karol Wolski, Weronika Ostachowicz ZSM nr 2 w Rzeszowie fortepian Agnieszka Hałdys
Zuzanna Segiet NSM I st. w Jarosławiu gitara Krzysztof Skoczyński
Martin Ngo Quoc NSM I st. w Pruchniku fortepian Jadwiga Okopska
Hubert Szewczyk NSM I st. w Leżajsku gitara Krzysztof Skoczyński
Eliza Małecka NSM I st. w Leżajsku gitara Krzysztof Skoczyński
Dominika Bochnak SM I st. w Kańczudze akordeon Ryszard Konieczny
Hubert Przegrocki SM I st. w Kańczudze akordeon Ryszard Konieczny
Aleksandra Chruściel SM I st. w Kańczudze akordeon Ryszard Konieczny
Daria Adamarek SM I st. w Kańczudze akordeon Krzysztof Bury
Artur Sochacki SM I st. w Kańczudze akordeon Krzysztof Bury
Konrad Pic NSM I st. w Jarosławiu fortepian Jadwiga Okopska
Bartosz Buczkowski NSM I st. w Leżajsku fortepian Grzegorz Wójcikiewicz
Agata Wąsik SM I st. w Kamieniu trąbka Maciej Wąsacz
Arkadiusz Skowron PSM I st. w Przeworsku saksofon Wiesław Wojtas
Kacper Głąb NSM I st. w Pruchniku gitara Krzysztof Skoczyński
Patryk Jamroży PSM I st. w Przeworsku akordeon Ryszard Konieczny