Lista nagrodzonych w XIX Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej – 15.12.2018

Instrument – FLET

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Zofia Stefanowska I PSM I st. Pruchnik Anna Misiak-Zub NAGRODA II STOPNIA
Gabriela Koziarz III NSM I st. Sokołów Młp. Magdalena Siwa-Kujawa NAGRODA II STOPNIA
Alicja Żyła II SM I st. Kańczuga Anna Misiak-Zub NAGRODA II STOPNIA
Kalina Zub I ZPSM Przemyśl Agnieszka Kłos NAGRODA III STOPNIA

Instrument – SKRZYPCE

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Maja Bęben I NSM I st. Sokołów Młp. Barbara Szydełko NAGRODA I STOPNIA
Miranda Szczepańska I SM I st. Domosławice Ewa Borcz NAGRODA I STOPNIA
Alicja Jabłońska II ZSM nr 1 Rzeszów Adrianna Sawa NAGRODA I STOPNIA
Martyna Orłowska I SM I st. Dydnia Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Jagoda Potoczny I PSM I st. Pruchnik Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Maria Ziobrowska I PSM I st. Pruchnik Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Anna Siry I SM I st. Dynów Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Duet: Maja Hepnar i Milena Stańczuk II PSM I st. Łańcut Maria Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Julia Madejowska II PSM I st. Pruchnik Maria Skupniewicz NAGRODA II STOPNIA
Duet: Wiktoria Mysza i Marta Rzeźnik II SM I st. Trzciana Paulina Woś-Gucik NAGRODA II STOPNIA
Milena Bembenek II SM I st. Dynów Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA II STOPNIA
Gabriela Niemczak I PSM I st. Łańcut Maria Skupniewicz NAGRODA III STOPNIA
Dominik Oleniacz I SM I st. Dydnia Jowita Nidecka-Kordas NAGRODA III STOPNIA
Wiktoria Mazur II PSM I st. Pruchnik Maria Skupniewicz NAGRODA III STOPNIA

Instrument – WIOLONCZELA

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Awaz Lila Szczepańska II SM I st. Domosławice Orest Bryliński NAGRODA II STOPNIA

Instrument – FORTEPIAN

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Anna Rusin II SM I st. Głogów Młp. Urszula Buda NAGRODA I STOPNIA
Piotr Sulikowski II NSM I st. Leżajsk Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA I STOPNIA
Dmytriiev Vadym II PSM nr 5 Lwów Sofiya Hasoshyn NAGRODA I STOPNIA
Mishyna Maria II PSM nr 5 Lwów Sofiya Hasoshyn NAGRODA I STOPNIA
Marta Rzeźnik II SM I st. Trzciana Elżbieta Hoffman NAGRODA I STOPNIA
Aneta Przeszło III PSM I st. Leżajsk Aleksander Koziński NAGRODA I STOPNIA
Adam Rębacz III PSM I st. Leżajsk Aleksander Koziński NAGRODA I STOPNIA
Anna Wilk I NSM I st. Sokołów Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Gabriela Kraska I NSM I st. Sokołów Młp. Anna Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Milena Wójcik I NSM I st. Sokołów Młp. Anna Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Aleksandra Zięba I SM I st. Domosławice Manli Szczepańska NAGRODA II STOPNIA
Aleksandra Olszowy I NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA II STOPNIA
Alicja Białek I NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA II STOPNIA
Amelia Rzeszutek I NSM I st. Sokołów Młp. Iwona Nowosadska NAGRODA II STOPNIA
Michał Kołodziej I NSM I st. Sokołów Młp. Iwona Nowosadska NAGRODA II STOPNIA
Grzegorz Welc II NSM I st. Sokołów Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Szymon Wilk II NSM I st. Sokołów Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Beata Rudzińska II PSM I st. Leżajsk Gabriela Wojtas NAGRODA II STOPNIA
Maja Sałuk II NSM I st. Leżajsk Gabriela Wojtas NAGRODA II STOPNIA
Maciej Koziarz II NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA II STOPNIA
Karolina Żyła II NSM I st. Sokołów Młp. Iwona Nowosadska NAGRODA II STOPNIA
Klaudia Szot II NSM I st. Sokołów Młp. Iwona Nowosadska NAGRODA II STOPNIA
Oliwia Kobylarz III PAŚM Nowa Sarzyna Agnieszka Gałdyś NAGRODA II STOPNIA
Malena Majka III NSM II st. Leżajsk Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA II STOPNIA
Michał Szpyrka I NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA III STOPNIA
Karolina Sowa II NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA III STOPNIA
Weronika Chorzępa II NSM I st. Sokołów Młp. Marta Woś-Karczmarz NAGRODA III STOPNIA
Łucja Woś III NSM I st. Sokołów Młp. Grzegorz Wójcikiewicz NAGRODA III STOPNIA

Instrument – GITARA

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Zuzanna Naja I NSM I st. Sokołów Młp. Wojciech Jurkiewicz NAGRODA II STOPNIA
Martyna Majewska II NSM I st. Leżajsk Wojciech Jurkiewicz NAGRODA II STOPNIA
Zuzanna Wywrot II PSM I st. Pruchnik Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Izabela Baj III ZSM nr 1 Rzeszów Stanisław Partyka NAGRODA II STOPNIA
Wiktor Maczuga III PSM I st. Leżajsk Krzysztof Skoczyński NAGRODA II STOPNIA
Martyna Piróg III PSM I st. Pruchnik Krzysztof Skoczyński NAGRODA III STOPNIA

Instrument – KEYBOARD

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Oskar Gnatek I PAŚM Nowa Sarzyna Agnieszka Gałdyś WYRÓŻNIENIE

Sekcja – WOKAL

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Julia Konior I PAŚM Nowa Sarzyna Sylwia Łyko NAGRODA I STOPNIA
Gabriela Turczyn I PAŚM Nowa Sarzyna Sylwia Łyko NAGRODA II STOPNIA
Aleksandra Zarzycka II PAŚM Nowa Sarzyna Sylwia Łyko NAGRODA II STOPNIA

Instrument – AKORDEON

Uczestnik Kat. Szkoła / Instytucja Nauczyciel Nagroda
Piotr Woś II NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Łukasz Rafiński II NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Mikołaj Wyskida II NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Kamil Sabat III NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Kacper Duda III NSM II st. Leżajsk Stanisław Jaworski NAGRODA II STOPNIA
Jan Ożóg I NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA III STOPNIA
Kornelia Kutyła I NSM I st. Sokołów Młp. Stanisław Jaworski NAGRODA III STOPNIA

 

%d bloggers like this: