Zmiana formuły i terminów – VIII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

 

Szanowni Państwo
Dyrektorzy, Nauczyciele,
Uczniowie, Rodzice

Serdecznie zapraszamy na VIII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej skierowany do uczniów sekcji akordeonu, fortepianu i gitary szkół muzycznych pierwszego stopnia.

Ze względu na wzrastające zagrożenie epidemiczne i przejście szkół w tryb pracy zdalnej formuła naszego konkursu i terminy ulegają zmianie. Konkurs odbędzie się w całości w trybie online, a graniczne terminy zgłoszeń zostają przesunięte do 11 marca 2022 roku. Uczestnicy, którzy już dokonali zgłoszenia proszeni są o wykonanie nagrań według zasad opisanych w regulaminie i ponowne wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadku ewentualnej rezygnacji z uczestnictwa w formule online prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: szkola@muzyczna.com.pl.

Tak jak w poprzednich konkursach zadbamy o przyjazne Jury, profesjonalne przeprowadzenie imprezy i nagrody dla uczestników.  Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu i do przesłania zgłoszenia w terminie do 11 marca 2022 r. za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeń pod adresem: https://forms.gle/jpaNDPsZrNqhr3tK7

Szczegółowe wymogi dotyczące udziału w konkursie określa Regulamin dostępny poniżej w plikach do pobrania.

Do zobaczenia i usłyszenia na YouTube 🙂

Stanisław Jaworski
Dyrektor Państwowej
Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku

Anna Wójcikiewicz
Prezes Fundacji
Wspierania Edukacji Artystycznej

Do pobrania:

 

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: