Relacja z zakończenia roku szkolnego w NSM I st. w Żołyni

 

W czwartkowe popołudnie 20 czerwca 2024 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024 w Niepaństwowej Szkole Muzycznej I st. w Żołyni. Wydarzenie odbyło się w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni.

W pierwszej części odbył się koncert uczniów żołyńskiej szkoły muzycznej ze wszystkich sekcji instrumentalnych. Młodych artystów do występu przygotowali: Agnieszka Winiarska (flet i fortepian), Grzegorz Winiarski (fortepian, gitara, chór), Stanisław Jaworski (akordeon) i Grzegorz Wójcikiewicz (klarnet). Uczniom akompaniowali: Agnieszka Winiarska, Grzegorz Winiarski i Grzegorz Wójcikiewicz. Koncert przygotował i poprowadził Grzegorz Wójcikiewicz.

Po prezentacjach artystycznych rozpoczęła się najważniejsza część uroczystości – wręczenie świadectw, nagród i wyróżnień. Wyróżnieni uczniowie i tegoroczni absolwenci odebrali świadectwa na scenie przy brawach publiczności.

W imieniu NSM I st. w Żołyni bardzo dziękujemy dyrekcji i pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Żołyni za udostępnienie sali widowiskowej i obsługę akustyczną wydarzenia.

Foto: Dawid Kochman

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia:

Może Ci się również spodoba

%d bloggers like this: